Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves fiú vagyok és barátoka...

15 éves fiú vagyok és barátokat szeretnék de nem tudom hogy hól keressem tanácsok kellenének!?

Figyelt kérdés
Barátokat szeretnék szerezni, vannak barátaim de azok inkább csak haverok nem túl közeliek én úgy érzem eléggé nyílt vagyok mindenre már mondták és én is úgy gondolom hogy az osztálytrásaimhoz, kortrásaimhoz képest jelentősen érettebb vagyok és az érdeklődési köreim is másabbak teljesen más értékeket látok az életben! amíg  az osztarsaim Meincraft-al játszottak addig én mindig mással foglalkoztam! Nagyon szeretem a természetet a Tudományt. (kémiát.fizikát,Biologiát stb) a világegyetem az univerzum is nagyon érdekel és eléggé sokat is tudok rola már 7-8éves korom óta! szeretek fotózni a természetet meg minden mást pl mezőgazdaságot fölleg a modern szép  gépeket mezőgazdadági munkákat videókat is szerkeztek stb.. szeretek biciklizni mozogni soha nem voltam olyan aki bezárja magát és elzárja magát a világtol szeretem felfedezni a környezetet a világot szinte mindenhez van ötletem tervem szeretek a tudáshoz hozzájutni megtanúlni dolgokat stb.. főzés és sütés terén is vannak tapasztalataima konyhába is otthon érzem magam ha van időm szívesen alkotok ott.. mindig is eléggé piszichiologus típús voltam sok osztálytársam öntötte már ki nekem a lelkét mindenféle téren fölleg szerelmi gondok stb mindig tudtam nekik tanácsokat adni és álltalába sikeresen!mindig is csodálkoztak rajta hogy valójában mekkora az emberismeretem és nagyon nagy rálátásom van az ijen dolgokra hamar felismerem hól a probléma forrását csodálkoztak rajta hogy hogy lehet az hogy nagy tapasztalatom van a szerelemben is még is mindig is szingli voltam.. én mindig is kerestem a szerelmet de hamar felismertem hogy nem hozzám való a lányka majd egyszer el jön az is de elösszőr az a fő hogy megtaláljam a társaságom a barátaimat és valami olyan hobbit amivel ezekkel a képességeimmel érvényesűlni tudok szerintem ezek nem olyan rossz dolgok amit felsoróltam hogy antiszociálisnak nyílváníthatsanak most vagyok 9osztályos azt reméltem hogy majd itt Budapesten a középiskolába azért megtalálom a barátaim és végre kihasználhatom a bennem rejlő hobbikat meg minden de ehejett a legtöbje éretlen cigiszívó bandalény nem mondom h mindenki de a legtöbb az.. nem érzem azért magam olyan rosszúlmert azért bírnak és elhülyéskedünk meg vannak azért közelebbi barátaim mert nem vagyok zárkózott típus de ez még messze van az igazi élmények megélésétől  .. az biztos más vagyok mint az átlagos tini társaim ők Rapp zenét halgatnak és szívják sokszor megkérdem magamtól hogy én vagyok hülye vagy nekik van beszűkült látáskörük és nem veszik észre hogy valójában mennyi jó dolog és lehetőség van az életben,,,?! sok tervem van az élletben (ellentétben a körülöttem levő kortrásaimtól) egyetemre szeretnék majd menni vegyész szeretnék lenni bár még vannak terveim de most ez a fő elképzelésem persze szórakozni is szeretek sok ugyan úgy és ha épp olyan kedvembe vagyok akkor körülöttem lévők szétröhöghetik magukat sok hülyeségre vevő vagyok persze mértékkel... nem tudom hol kezdhetnék el barátkozni vagy valamerre elindúlni kérlek aki tud az adjon választ akármit meghalgatok kérdezzetek írhattam volna még ide de ennyi szentem  egyenlőre!!,

#tini #barát #szerelem #élet #barátkozás #tanácsra lenne szükségem #piszihologia #piszichiologia
2016. febr. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is gratulálni szeretnék hogy ilyen ember vagy 15 évesen! Hidd el ritka! Mivel nagyon sok már a 15 évesen "kemény vagyok mert cigit szívok meg hétvégente lehányom a bokámat" gyerek ezért nehezebb neked barátokat találni. Mivel őket nagy valószínűséggel cigi szívás közben nem a továbbtanulás, sikeres emberré válás foglalkoztatja. Azt tudom tanácsolni, hogy tarts ki! Hidd el találni fogsz olyan barátot aki szintén hasonló gondolkodású mint Te, hasonló irányzatba szeretne továbbtanulni. Úgyhogy csak így tovább, építsd az életed, a barátok majd jönnek-mennek, de az igaz BARÁT végig melletted lesz! Kitartás!
2016. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és igen igaz ha ezen az úton haladok tovább akkor elöbb utóbb biztos megtalálom a helyemet!
2016. febr. 7. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással és szóhasználattal eléggé szkeptikus vagyok...
2016. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó persze van benne hiba de telefonról írtam háromnegyed órába kerűlt mire bepötyögtem,,,,,!!
2016. febr. 7. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

En szivesen beszelgetnek es baratkoznek veled. Szerintem erdekes szemelyiseg lehetsz.

16L

2016. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod! Máris van egy ember, akit érdekel a személyiséged. Sok sikert az ismerkedéshez!
2016. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újságíró berkekben keress haverokat. Aztán 10 ből egy két baráttá válik az már jó. Lényeg a közös érdeklődési kör! (az a kulcs!)
2021. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!