Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik haverom állandóan...

Az egyik haverom állandóan lehív inni. Hogyan zavarjam el?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam állandóan le akar hívni,hogy igyak meg bandázzak velük, 18 évesen képtelen megérteni, hogy engem nem érdekel ez már. Nem mondom, hogy soha nem ittam egy kortyot sem vagy iylesmi, egyszerűen csak kiéltem magam ilyen téren, nincsen szükségem rá. Képtelen felfogni, ő a mai napig minden hétvégén a földig issza magát, próbál engem is belehúzni a hülye haverjaival.Ha valami értelmeset csinálok, akkor rögtön megszólja, hogy hülyeség. Volt, hogy elmentem velük valahová, de cigi, ivás, balhé, csak ennyit tudnak csinálni. Amikor mnodtam, hogy nem iszom, akkor meg elkezdte erőltetni. Oké, ott megfogadtam, hogy nem megyek többé, de azóta meg facebookon ír rám, hogy " nem jössze le?" én válaszolok rá, hogy "Köszi, de nem" erre éjjel 10 kor felcsenget részegen a haverjaival, elmennek, hangoskodnak, néha még vissza is jönnek. Egyszerűen nem tudom elviselni, hogy állandóan gyomogörccsel kell itthon ülnöm, mikor jelenik meg ez a marha.

2017. júl. 28. 17:05
 1/8 Skorpió87 ***** válasza:

Ez jó hír, hogy így gondolod. Ha így folytatják, nem lesz belőlük semmi...Meg abból sem, aki velük tart!


Nem segít itt más, csak az erélyesség. Meg ritkítsd meg velük a találkozókat. Ha józan állapotban is beszélsz velük, ugyanúgy ragaszkodnak majd hozzád. Szomorú, de meg kell valahogy szabadulni tőlük. (Bizonyos szempontból saját tapasztalat).

2017. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy úgy sem nagyon találkozom velük, sőt szinte soha,mert az utcán össze sem futunk, suli meg ugye már nincsen, az utolsó 1-1,5 évet meg nem is vele jártam, a haverjai meg nem voltak soha osztálytársaim. Sajnos valami más lehet probléma, nem értem mi. De én nem támogatom ezt a züllött életmódot, állandóan részegen esnek-kelnek és balhéznak. Undorítónak tartom.
2017. júl. 28. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is rájöttem, de sajnos csak sok idő után, hogy nem érdemes erőltetni a 'jó fej alkalmazkodó srác vagyok, mindenkivel elvagyok' életmódot. Csak hátráltatni fognak. Írd meg, hogy hagyjanak békén más elfoglaltságod van, és kész. Ha csengetnek meg ne nyisd ki. Majd lekopnak.
2017. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Facebookon meg hagyd figyelmen kívül az üzenetét, ne add meg az esélyét, hogy rábeszélhessen valamire.
2017. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, felfogod jelenteni. Legközelebbinél pedig vedd fel videóra, hangfelvételre és jelentsd is.
2017. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is átestem ezen amin most te. Egyszerűen hagyd őket figyelmen kívül. Ha olyan dolgot erőltetnek amit te nem szeretnél, akkor nem igazi barátok. Majd találsz másokat. 22/f
2017. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szomjas!
2017. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahogy nem veszi a lapot, hogy a hátad közepére sem kívánod. Tedd teljesen egyértelművé, hogy nem kérsz a társaságából. Vajon mtől nőtt ennyire a fejedre?
2017. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!