Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek el ismerkedni?

Hogyan kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott típus vagyok, az idő jelentős részében el vagyok egyedül is, de azért szükségem is lenne (igaz) barátokra. Eddig csak 2 emberrel vagyok így, valamint 3-4 emberrel még Facebookon is beszélgetek. Épp suli és munka között vagyok, májusban végeztem a sulival így mégnehezebb. Osztályból senki sem volt olyan, akivel igazán lehetett volna barátkozni. Szinte soha sem megyek szórakozóhelyekre, mivel nincs kivel, suli időben eddig nagyon ritkán buliztunk, de ott is inkább osztálytársként voltam, nem barátként. Igaz barátként foglalkoztunk egymással, de nem olyan barátként, mint akikkel el lehet menni bulizni néha, bízni bennük.

Szóval hogyan tovább? Valaki tud tanácsot adni?



2017. júl. 29. 11:11
 1/9 anonim válasza:
És a másik 2 igaz barátod? Ők nem kísérnének el buliba? Hidd el, legyen 2 igaz, mint 100 hamis barátod. Tapasztalatból mondom
2017. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Munkahelyen kifoghatsz olyanokat, akikkel jóba lehetsz, és megihattok egy-két sört munka után.

Ha budapesti vagy, akkor nagyon könnyű az ismerkedés, mikor ott jártam, és pl. villamosra vártam szinte minden nap odajött hozzám egy ember, hogy ne egyedül unatkozzunk, és jól elbeszélgettünk, voltak akik beinvitáltak a baráti körükbe, de ugye nem odavalósi vagyok, így udvariasan visszautasítottam őket, de egy jó élmény volt.

Ha kisebb városban élsz, akkor esetleg elmehetsz programokra, ahol szintén könnyű az ismerkedés. Meg ugye neten is ismerkedhetsz, de a szövegből ítélve a közeledből kellenek emberek, ami a neten elég nehézkes. :D

2017. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Másik 2 csak ígérgeti
2017. júl. 29. 11:29
 4/9 A kérdező kommentje:
az a gond nálam hogy nem nagyon merek elmenni ilyen rendezvényekre, max barátokkal mernék, kicsit félénk vagyok
2017. júl. 29. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval nem barát kell, hanem ugródeszka?

Barátot nem szerez az ember, kérdező. Ő maga lesz barát, aztán ezt vagy viszonozzák, vagy nem.

2017. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja hogy barátot nem szerezni kell? Akkor csak nekem nincsenek születésem óta?
2017. júl. 30. 14:25
 7/9 A kérdező kommentje:
barátokért igenis szerezni kell, nem várni rájuk.
2017. júl. 30. 14:33
 8/9 anonim válasza:

Szia.

Bulizni velem is alig jonnek el, pedig en nagyon mennek szinte állandóan. Vannak ugyan baratnoim de nem sokan es nem is nagyon talalkozunk mert mindig elfoglaltak.. bezzeg en 😅

Ha gondolod irj es beszelgethetunk :)

19/L

2017. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyermekkori mind vagy rossz irányba változott, vagy tanulás miatt más városba kölözött.
2017. júl. 31. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!