Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alig tudok egyedül lenni, mit...

Alig tudok egyedül lenni, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Nos van egy barátom akivel nagyon jól összehaverkodtunk találkozunk amivel nincs is baj csak már kezd egy kicsit elegem lenni hogy nem tudok egyedül lenni.

Neki csak én vagyok egyetlen barátja csak nekem vannak más ismerőseim is és focizni is járok egyesületbe így nagyon nincs sok időm találkozni heti 2x

Az anyja sokszor már naponta akarja hogy találkozzunk, most meg azt is akarja hogy menjek el velük 1 hétre a mamájához 3 várossal odébb..

Mit írjak vagy mondjak neki mert szinte már idegesít pedig amúgy jó barátom meg fontos is nekem..

14/F



2017. júl. 29. 13:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Az anyja meg ő is azt akarja hogy hetente egy csomószor találkozzunk de én nem szeretném, és nem tudom neki elmondani sehogy se
2017. júl. 29. 13:23
 2/2 anonim válasza:

Mondd azt,hogy fáradt vagy,programod van vagy akármi.

Vagy valahogy utalj arra,hogy nem csak ő létezik számodra

2017. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!