Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek! Mit szoktatok...

Budapestiek! Mit szoktatok csinálni egyedül a városban amikor nincs otthon egyik barátod se utazás miatt?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy mindenki elutazott, de én csak később fogok, és gondoltam mászkálok a városban, de elég társasági ember vagyok, szóval ha van tippetek hova érdemes menni akkor légyszíves osszátok meg velem! :) 16/L

Ui:valakinek nincs kedve dumálni? :D



2017. júl. 9. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is szivesen mászkálok a városban, ha gondolod írj:) 18l
2017. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Én nem vagyok ugyan pesti, de sok ottani ismerősöm van.

Ők sose szoktak unatkozni, elmesélték, hogy tartalmasan töltik az estéiket: beülnek valami kocsmába, merevrészegre isszák magukat (esetleg nem ülnek be kocsmába és otthon isszák merevrészegre magukat), nekiindulnak hatan-nyolcan egy csoportban az utcáknak, üvöltöznek, káromkodnak, futkároznak, poénból felrúgnak kukákat meg széthajigálják a szemetet, pl. ha otthon piáltak be, akkor elkezdik az üres üvegeket nekidobálni a házaknak meg autóknak, és közben ordítanak mint a fába szorult féreg :DDD ezenkívül rókáznak, össze-vissza hugyoznak meg szarnak,egyik alkalommal, mesélték, azon versenyeztek, ki tud a Keleti előtti hídról lehányva, lepisálva eltalálni több autót :DDD egyszer olyan is volt hogy kiálltak kórusban üvöltözni egy ház elé és mindig elszaladtak mikor lejöttek a mérges lakók.

Szóval vannak akiknek ez a kellemes időtöltés netovábbja.

2017. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

16 évesen nem gondolom hogy totál részegre kéne innom magam, szóval ezeket az opciókat lehetőleg hanyagoljuk :)

A barátaidnak nem tudom ez miért mulatság és jó időtöltés, mindenesetre én ennél józanabb, és kellemes programmal mulatnám el az időt, szóval az ehhez megfelelő programokra lennék kíváncsi.

2017. júl. 9. 23:56
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Én se gondolom Kérdező, csak hát az volt a kérdésedben hogy mit szoktak csinálni a pestiek. Én erről tudtam nyilatkozni :) ha másra nem is, kiröhögnésre tökéletesek az ilyenek :D
2017. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Kiülök és nézem, hogy a pesti nőknek milyen jó bőrkeményédéses a talpa, sarka.

14-50-ig.

2017. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Hol van híd a Keleti előtt?


+ Bőrkeményedés fétises barom, elhúzhatnál már.

2017. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

" hogy mit szoktak csinálni a pestiek"


Ezt nem A pestiek szokták, hanem csak néhány idióta.


16L vagy? Egyedül minden unalmasabb, de amiket lehet

Pl. vigyél egy jó könyvet és telepedj ki a Margit-szigetre, menj moziba, nyáron mindig van valahol valami szabdtéri program.

2017. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!! :)
2017. júl. 10. 00:34
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem keveri a Nyugatival.

Egyébként mi az hogy elhúzhatnék?

Kevés vagy te ahhoz hogy megmond mit tegyek.

2017. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hol van híd a Keleti előtt? "


A felüljáróra gondol.

2017. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!