Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretnek mások érdeklőd...

Miért szeretnek mások érdeklődni felőlem?

Figyelt kérdés

Van pár lány osztálytársam, akik előszeretettel kérdezgetnek rólam a haveromnál. Ezzel csak annyi a bajom, hogy sokszor még én is hallom a kérdést, de mégsem nekem teszik fel. Mintha valami patkány lennék, akinek a gazdáját kell megkérdezni az állapotáról, mert ő úgysem tud válaszolni..


Az esélytelen, hogy bejöjjek a lánynak, jóval "felsőbb kategória" mint én.


17/F


2017. júl. 30. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Te egy kitin burokban vagy és ezen kéne változtatnod, hogy növeld az egzisztenciádat. Én küldöm a gátló bontó energiámat, hogy le tudd győzni, ezt fekélyt
2017. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Menj oda hozzájuk és közöld, hogy helló, ha tudni akarsz valamit engem kérdezz. Vagy csak odamész, hogy hallom rólam folyik a beszelgetés.

Régen nekem is voltak hasonló eseteim. Ha kérdezték tőlem valamit, a testvérem válaszolt mielőtt megszólaltam volna. Azóta felvilágosítottam, hogy köszi, én is tudok beszélni.

Egyébként az emberek olyanok felől érdeklődnek, amik érdeklik. Ha nem érdekelnéd őket, nem kérdeznének rólad.

2017. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, miket kérdeznek felőled?
2017. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Például amikor a csaj nyelvvizsgára készült, valahogy szóba hozta a haveromnál beszélgetés közben, hogy nekem megvan-e már (a vizsga)? Legutóbbi bulin (ahol ő is ott volt) mennyit ittam?

És az örök kedvenc kérdésem, hogy mindig mástól kérdezik meg, hogy én miért vagyok csendes.

2017. júl. 30. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor bizony bejössz nekik, vagy legalábbis látnak benned valamit 😃


Viszont pajzsot veszel fel, elzárod a kommunikáció lehetőségét.


Ha meg szeretnél nyílni, akkor van egy könyv. Ann demarais: Első benyomás.

Benne van, amirr szükséged lehet ahhoz, hogy odamenjenek hozzád, és szimlatkikus lehess másoknak, vagy akár hkgy te kezdeményezz, mindezt úgy, hogy nem adod fel önmagad.


Enkóron fent van.

2017. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De mondom, hogy ez lehetetlen.

Ez a lány tökéletes, van neki egymillió udvarlója, elképzelhetetlen, hogy egy magamfajta bejöjjön neki.

2017. júl. 30. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod :)
2017. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!