Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon elcsépelt ötlet lenne...

Nagyon elcsépelt ötlet lenne a feleségemnek egy barátnőt keríteni?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni: sajnos csak és kizárólag a munkahelyén tudott valamiféle barátságot kialakítani, de persze ezek mind szétfoszlottak, ahogy az illető elkerült onnan. Sokszor talán csak érdekből volt az egész.


Úgy érzem, nekem is könnyebb lenne, ha találna egy jó barátnőt, akivel néha tudna beszélni. Sajnos így egyre jobban az őt kihasználó, tőle jóval idősebb nővére felé fordul, aki amúgy sem egy jó példa előtte. (Ez már más téma...)


26 éves, sajnos a szomszédban, vagy egyéb környezetben se nagyon mozgunk, ahol a korosztályából jöhetne egy jó barátnő.


Elcsépelt ötlet, ha valamilyen úton módon keríteni szeretnék egy lányt, akivel talán kijönne?



2017. aug. 3. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

26 évesen csak talál barátnőt magának? Pl: hobbi útján. A feleséged foglalkozzon valamivel, és lesznek barátai.

PL: menjen edzeni vagy járjon valami szakköre..Táncoljon, sétáltassa a kutyát, túrázzon. Valahol mindig akad aki hasonló hobbinak él. Így keletkeznek a barátságok. Azt, hogy a férj ismerkedik nőkkel, hogy barátnőt szerezzen a nejének eléggé furcsa. Nem sokan fognak barátkozni vele, ha a férjnek kell keresgélnie.

2017. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1: Köszi a választ. Tudom, hogy furcsa. Ezzel nagyon tisztában vagyok, de úgy érzem tennem kell valamit. Mert főként a nővére nagyon rossz irányba tereli. Egy rendes barátnő kellene neki.


Inkább itthon ülő típus, a neten meg inkább társkereső oldalak vannak, nem barátkereső. Kicsit tanácstalan vagyok.

2017. aug. 3. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem olyan könnyű "barátot szerezni" és másnak meg lehetetlen. Fárasztó lehet, ha sokat és feleslegesen fecseg, próbáld meg valahogy visszafogni. A nőknél meg sajnos nincs is olyan bensőséges, szolidáris, bajtársi baráti kapcsolat, mint a férfiaknál tud lenni.

[link]

2017. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3: Végig még nem olvastam a Hamvas idézeteket, de máris találtam benne nagyon jókat. Nagy köszönet.


Igen, ez kicsit Mission Impossible.


A legnagyobb probléma, nem a "fecsegés", hanem, hogy egy 41 éves nő (nővére), a nagy lelki támasza, akiről sajnos megtudtam, hogy fűvel fával csalja a külföldön dolgozó férjét. Nem fogom itt részletezni, de ez csak a jéghegy csúcsa, nagyon hazug ember.


Nem akarok atyáskodni felette, de hasonló a szitu, ahogy egy szülő sem örül, ha a gyermeke egy olyannal barátkozik, aki rossz útra tereli. Persze a nővérét nem tudja "ejteni". A családja sajnos. Csak mikor megismertem évekig tojt a fejére, nem is tartotta vele a kapcsolatot igazán. Aztán felbukkant, amikor érdeke volt benne.

2017. aug. 3. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltètlen hülye ötlet:)

Interneten se próbált "ismerkedni/barátkozni"?

24L

2017. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia


Szerintem jo otlet, en is most hasonlo cipoben jarok egyszeruen igy alakult, kesz orulet .. az emberek nem nyitottak vagy eppen hogy szamitoak.Nem reg koltoztunk haza parommal es azota ez a baratkozas valahogy nem megy.Ha valaki azt mondja ,hogy 24 evesen ez problema lesz ,kinevetem , de komolyan. :D

2017. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!