Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Reggeli merevedes?

Reggeli merevedes?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mar rendszeresen jarunk nyaralni haveri tarsasaggal nyaranta. Iden baromi meleg volt (lakokocsival) es akarmennyire is figyeltem, reggel nem volt rajtam takaro. Boxerbe aludtam, es hat merevedesem volt. Haverom meg mar ebren volt, es maszkalt is, nagy esellyel latott is. Most kisse furan erzem magam emiatt. Iden megyunk meg, mit tegyek, h ez ne kovetkezzen be?



2017. aug. 5. 07:40
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
100%
Semmit nem tegyél. Ez egy természetes dolog.
2017. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes dolog,azt jelenti hogy egészséges vagy,nincs ebben semmi szégyelnivaló.
2017. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, h normalis dolog, de azert megis fura, h igy lat vki, de igy latni is fura. Gondoltam mar ra, h vegyek meg ra egy rovidgatyat? Ugy annyira talan nem latszik.
2017. aug. 5. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Oszt akkor? Egy fesztiválon keten fürészeltünk egy csajt. Akkor ráadásul gatya nélkül láttuk egymást merevedve. Ettől még nem leszel homár. Te sem azt nézegetnéd beki ha te vennéd észre. Ez teljesen normális.
2017. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi szégyellnivaló. Valszeg haverodnak is volt már neme egyszer ilyen alkalom, és nem úgy áll hozzá, hogy azt nézegesse, hogy épp neked van.
2017. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!