Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek engednem kéne?

Szerintetek engednem kéne?

Figyelt kérdés

Van egy húgom, aki 13 éves, pár hónap és 14. Nos... Az osztálytársai sokat piszkálták, ezért nincs valami jóban a korosztályával, viszont az én barátaimat nagyon szereti, mert nagyon kedvesek hozzá, a legjobb barátomba szerelmes is, de igazából ezzel nem is lenne olyan nagy gond, viszont... Most mégcsak egy kislány a szemében, de attól tartok, hogy ha meglátja benne a nőt, akkor akarni fogja.

Ha a húgom akkor is szeretni fogja még, akkor szerintetek engednem kéne a kapcsolukat?

25/F



2017. aug. 5. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem lenne túl egészéges a húgod számára...
2017. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem te döntöd el. Ha a legjobb barátod akkor csak tudod róla hogy mennyire megbízható. Én örülnék ha a bátyám támogatna mindenben, de ha kell megvédene. Ha úgy látod hogy nem lesz jó vége, akkor mondd el a véleményed, de ők döntenek. Legalább lenne egy klassz sógorod :D
2017. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1, Akkor szerinted árthatnék ezzel a húgomnak?


#2, Jól ismerem a barátomat, megbízható ember, csak mégis aggódom a kishúgom miatt.

2017. aug. 5. 13:16
 4/16 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, segítsd észre vetetni értelmetlen okait vonzalomra, amit szerelemnek hívtál véletlenül.


Majd ha felnőtt lesz s találkoznak s megfelelnek egymással, összejönnek.


Te nem tudsz más kapcsolatába beleszólni, csak szabad akarat eltiprásával, ami nagyon kemény karma.

2017. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

"Jól ismerem a barátomat, megbízható ember"

Pinaügyben nincs megbízható ember, pajti. Mi, férfiak vérszegény teremtések vagyunk. Vagy a farunkba megy a vér, és azzal gondolkodunk, vagy a fejünkbe, és azzal. A kettő együtt nem megy. :-)) A 25 éves barátod pont olyan kanos, vagy kanosabb, mint te. Ez a dolgok rendje, Evolúció bácsi így gondoskodott a faj fennmaradásáról. A hugicádnak hagyd meg az ábrándozós csitriéveket, mert ezekre is szükség van az egészséges lelki fejlődéséhez.

2017. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
*Vagy a farkunkba megy a vér...
2017. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Úgy érted, mikor a hugod nővé érik?..

ja bocs, ez is viszonylagos..

Úgy érted, mikor hugod elmúlik 18?

..Hát akkor már csúnya dolog lenne más életéről dönteni, de persze segíteni, befolyásolni tudod, ha van tapasztalatod, ami alapján valóban adni tudsz valamit.

Aztán meg kettőn áll a vásár.

Haveroddal beszéltél?



Miquelnek üzenem:

Ha 25 évesen 14-évesekre izgulsz, az nem a férfiasság jele, hanem valami gyerekkori sérülésből származó lelki torzulás. Egyébként sem érdemes magadból kiindulva levont következtetéseket általános érvényűnek tekinteni.

2017. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

#5 Mi, férfiak? Te hülye vagy? Te csak egy nagyszájú kamasz fiú vagy, aki azért adja ki magát valami érett pasasnak, hogy a lányok küldjenek neked meztelen képeket magukról, hogy majd arra tudd verni, mert a való életben igazából egy szerencsétlen f@*z vagy.

Inkább nőj fel, szerezz egy kis bátorságot és menj el csajozni, mert előre szólok, hogy így sosem fogsz pinát látni és szűzen fogsz meghalni a gép előtt!

És ez nyilván mindenkire igaz, aki abban a kategóriában van, úgyhogy ne érezd egyedül magad. :)

2017. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom,, hogy a mérhetetlen életbölcsességetekben miből szűrtétek le, hogy kisfiú vagyok, de legyen! Nem szoktam hiábavaló vitába bocsátkozni. Leírom, amit gondolok, aztán hogy ebből mennyit hasznosítotok, az már nem az én gondom.
2017. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Miquel, nagyon éretlen vagy még. Attól még, hogy te nem vagy megbízható ember pina ügyben, az még rohadtul nem azt jelenti, hogy mások sem azok. Ne magadból indulj ki kérlek, mert ezt a kamaszok szokták csinálni. :)
2017. aug. 7. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!