Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem szeretne egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem szeretne egy 18 éves afrikai fiút örökbe fogadni. Én ellenzem a dolgot mert már van egy 20 éves lányunk. Engednem kéne a dolgot?

Figyelt kérdés
Meglepve fogadtam, hogy ez a kívánsága, mert régebben hallani se akart örökbe fogadásról.

2016. márc. 30. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
18 éves nagyf@rkú? Ez se szülői szeretetből akarná. :D
2016. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
18 evest orokbefogadni?? Ez most vicc?
2016. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A lányom is egyetért az anyjával, így még nehezebb dolgom van kettejüket meggyőzni. Azt sem értem miért pont afrikait, nem mintha gondom lenne a bőrszínükkel, csak kicsit furcsállom, és nyilván magyarul sem tudna, csak sok év alatt tanulná meg esetleg.
2016. márc. 30. 13:58
 4/25 A kérdező kommentje:
Még nem töltötte be a 18-at, úgy tudom pár hónap múlva tölti be.
2016. márc. 30. 13:59
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

ez több okból is lehetetlen.

- Ha van gyerek a családban – akár vér szerinti, akár örökbefogadott – csak olyan gyereket lehet örökbe fogadni, aki nála legalább két évvel fiatalabb.

- Legfeljebb 45 évvel lehet idősebb a szülő a gyermeknél, házaspárnál a fiatalabb fél kora számít.

-Magyar állampolgárnak külföldről adoptálni kisgyereket drága és bonyolult, de jogilag lehetséges a hazai örökbefogadási engedély birtokában. A gyermekek külföldre vitelét szabályozó Hágai Egyezményt aláíró országoknál csak a magyar hatóságon keresztül lehet jelentkezni, de a tömegesen örökbe adó fejlődő országok nem foglalkoznak az évi 1-2 magyar megkereséssel, nem is válaszolnak. Azon országokba, amelyek nem tagjai az Egyezménynek, közvetlenül is elutazhat az érdeklődő. Van pár lelkes család, aki nekifut, de minden ügyintézést és költséget nekik kell állniuk: ügyvéd, tolmács, többhavi kinntartózkodás az országban. Ez összesen pár millió forintocskára felmegy. A tanfolyamon azt mondták, tőlünk keletre már nem feltétlenül adnak megbízható információt a gyerek egészségi állapotáról, múltjáról. S nem is rövidebb, mint az itthoni procedúra, viszont utána itthon is el kell fogadtatni az örökbefogadást a hatóságokkal.

2016. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

2 Dologra felkeszulhetsz


1.nincs tobb szex az asszonnyal

2.keverek unokak 9 honap mulva

2016. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA-HA
2016. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de a nejed nem erre gondol véletlenül? Mert olyat én is ismerek, aki így támogatja őket:

[link]

2016. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

bocs, ez a pontosabb link:

[link]

2016. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

:D :D

kamukérdések.hu

2016. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!