Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet az, hogy nem...

Miért lehet az, hogy nem engedek közel magamhoz új embereket? Képtelen vagyok új haversagokra

Figyelt kérdés
Elég sok mindenen keresztulmentem, főleg negatív az elmúlt években, régen elég sok "haverom" volt, azonban egyre tovább azt vettem észre, hogy én razom le az emberek nagy részét, mert csak hátrafelé visznek, nem vagyok előrébb ha együtt vagyok velük. Van jelenleg három barátom, abból egy nagyon közeli, és megvagyok ezzel így elégedve. Totális érdektelenseggel viszonyulok új emberekhez, sokszor ha vakaki keres, már a fejem fogom egyből, mit akar megint ez a szerencsétlen, hagyjon békén a fenébe. Életemmel meg vagyok nagyon is elégedve, már az is irritál ha valaki szeretne velem találkozni a közeli barataimon kívül és felkell rugom a napi programomat. Ez menyire normális, van valaki hasonló helyzetben?

2017. aug. 6. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezzel a hozzáállással nem fogsz barátokra lelni.
2017. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Nekem is pont három haverom van. Ezen kívül én sem szeretem, amikor engem keresnek. Ugyanazt szoktam gondolni mint te, hogy "Mit akar már megint?". Én szeretem keresni az embereket, fordítva már nem rajongok érte, magam szeretem szervezni a dolgokat.
2017. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de elmesélem, hogy kb 20-25 éves korban a barátság helyett a párkeresés, a család, és a gyereknevelés lép az első helyre. Ennek evolúciós okai vannak, s noha manapság nem szokás ebben a korban gyereket nevelni, attól még az atavisztikus törvényszerűségek életben vannak. Majd 45-50 körül, a reprodukciós időszak végén újra könnyebben barátkozol, s noha ezek a barátságok már nem lesznek annyira erősek, mint a gyermekkorban kötöttek, ezek is széppé tudják tenni az életedet.
2017. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!