Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért veszítem el azokat az...

Miért veszítem el azokat az embereket akiket szeretek?

Figyelt kérdés

Ha valaki hasonló cipőben jár az kérem írja le, hogy mit tett, hogy ne történjen ilyen dolog vagy bármit ehhez kapcsolatban.

Az én esetemben nem halálról van szó, hanem egyszerűen vagy kilépnek az életemből vagy csalódok bennük, és én válok el tőlük.



2017. ápr. 10. 17:45
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom te mire gondolsz pontosan. Nekem az egyik legjobb barátom suliban piócáskodni kezdett. Én meg a többiekkel is akarnék lenni de nem hagyott békén. Ezért megmondtam neki kedvesen amit akarok és kiakadt rám. Utána hosszú időre megharagudott rám mert nem non-stop vele akarok lenni.
2017. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első lépésben csalódás után ne válj meg automatikusan tőlük ha bármi gond van, hanem próbáld megérteni őket és ha utána úgy érzed tudsz, akkor bocsáss meg nekik magadban. Ezzel már szorosabb kapcsolatod lesz velük. Aki pedig kilép, vele nem tudsz mit csinálni, az ő döntése, így neki kell visszatalálni hozzád. Maximum döntsd el, hogy állsz majd hozzá ha találkoztok, összefuttok. Haragudni fogsz-e, vagy a jó emlékekre koncentrálva könnyebben, lelkesen veszed-e fel vele újra a kapcsolatot.
2017. ápr. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2017. ápr. 11. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki kilép az életedből annak nincs helye a jövődben.Ha te válsz el tőlük akkor is érzed,hogy valami miatt az nem jó.Ne keseredj el.Sokszor azért kell távozniuk embereknek az életünkből,hogy helyet készitsenek sok más értékesebb találkozásnak.
2017. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
<3
2017. ápr. 11. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!