Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha kiszeretnék...

Ddder998 kérdése:

Mit tegyek ha kiszeretnék békülni a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy kb 1 hónapja összeveseztünk, csúnyán. Azóta nem is beszéltünk, találkozni se taliztunk, mert ő pestre kötözött. A vita oka lényegtelen, részben mindkettőnknek igaza volt, részben pedig nem. A lényeg hogy szeretném ha nem lennénk haragban, csak nem tudom mi legyen az első lépés. Valakinek ötlet?

19/l



#barátság #kibékülés #BFF #barátnő. összeveszés
2017. aug. 6. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk írjál neki a facebookon, hívd fel telefonon, írjál neki e-mailt ... Ha ő is megbánta az összeveszést, akkor jól fog reagálni, nem is kell sokat magyarázkodni, csak érdeklődni, hogy hogy van, ha meg részéről örök harag, akkor ezt úgyis éreztetni fogja.
2017. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszer a barátnőmmel összekaptunk vmi hülyeségen. Ahogy görgettük, egyre nagyobb lett a probléma. Pár sorból levél, kis levélből hosszú… Aztán a következőre már nem volt mentális energiám válaszolni, csak annyit írtam neki, hogy: "Nem szeretnélek elveszíteni." Azt írta, hogy: "Ebben az egy mondatodban több van, mint az eddigi üzeneteidben. Én sem szeretnélek elveszíteni." Azóta is együtt vagyunk.


Próbál ekképpen!

2022. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!