Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van a legjobb barátnőmb...

Elegem van a legjobb barátnőmből! A suliba se soha nem fogadott el olyannak amilyen vagyok. MIT TEGYEK?!

Figyelt kérdés
Elmentünk egy táborba 3an majd mindenkinek elmondta a titkom. Utánna kiöntötte direkt az ÉN tusfürdőm és az ÉN törölközőmmel töröte fel.Mondtam hogy ELÉG! Erre hisztisnek nevezett és azzal a másik lánnyal lógott. Mikor én hozzaszóltam valakihez megsertdődött es elhúzott onnan. Rám fogta a dolgokat pl hogy en csaptam be az ajtot es akkor mondom koszi o meg h en is ezt csinalom vele mikor nem is.meg belémkeni a fogkrémemet. Ha pedig szólok valakinek vagy megmondom neki a magamet akkor en vagyok a hulye p*csa. Nevnapomra se mondott semmit szulinapomon is megsertodott hogy en a sajat szulinapomrs meg merem hivni az IGAZI 2 eve nem latott baratnom. Segitseeg!!!

#idegesítő #tábor #elegemvanbelole
2017. aug. 3. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Tépd meg istenesen az ilyet. Megérdemli.
2017. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
100%
És ez a legjobb barátnőd? Máshol az ilyet ellenségnek hívják.
2017. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem legjobb barátnő, de még sima barátnő sem. Hagyd ott a fenébe, majd észhez tér, utána pedig majd könyörögni fog, hogy újra lógjatok együtt.
2017. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves Csámpitsahhhhxdd! A legjobb amit tehetsz, hogy elengeded és másik barinő után nézel.
2017. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még annyit elfelejtettem hogy mindenki utánna megy ezert ellenem fordít mindenkit! Max. A fiúk vannak de utánna cikiznek. Sokan irtátok ő nem barátnő! Regen azok voltunk de mostmár nem és romlik a "kapcsolatunk"
2017. aug. 3. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Kend bele te is a fogkrémet, de a szemébe. Utána meg fújd le hajlakkal.
2017. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Visszaadni próbáltam de en voltam a szar és akkor hogy ő a legjobb meg ilyenek de valami más esetlet?
2017. aug. 3. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
A rokonait és a kollégáit nem választhatja meg az ember, de a barátait igen. Ha nem vagytok képesek arra, hogy megértsétek, elfogadlátok egymást - és hasonlók, - akkor nem kell erőltetni ezt a kapcsolatot, javaslom, keress egy másik barátot, barátnőt, aki nem idegesít!
2017. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nem barátnő, főleg nem a legjobb. Hidd el, jobb kis ideig egyedül, mint hosszú távon egy ilyen "baráttal"
2017. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!