Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugy erzem nem vagyok fontos a...

Ugy erzem nem vagyok fontos a barataimnak?

Figyelt kérdés

Sajnos ez most tobb emberre is igaz a barati korombol amit irni fogok.Szerintem egyebkent ott van a baj h tul ragoszkodo vagyok tulsagosan megbizok bennuk.Nem tudom miert de van bennem egy erzes h benne nem fogok csalodni.Aztan mimdig en keresem oket,ok sosem.Most egy hete nem beszeltem egyik baratnommel,mert varom h o irjon.Annyira rossz amikor irjak nekem h igy meg ugy szeretnek es bizzak bennuk meg ilyenek aztan eldobnak kb.

Tudom azt is h pl ez a baratnom nagyon elfoglalt mert tancol meg teniszezik stb.de mikor latom h online van akkor az bant.

Szerintetk meg kene irnom azoknak akikkel kapcsolatban igy erzek?Vagy azzal csak rosszabb lenne ha oszinten elmondanek mindent?

Nem kamasz vagyok mar,19/L ugyh nem hinnem h ez ilyen kamaszkori senkiseszeret problema.

Bocsanat ha nehol ertelmetlen de siettem,es nem volt idom atolvasni.

Koszonom ha valaki tud valami hasznosat irni:)


2017. aug. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod ideje 19 évesen különbséget tenni haver és barát közt, mert akikről írsz azok az előbbiek.

Nekem rengeteg haverom van, feléjük nem is igazán van elvárásom. De barátom annyi, hogy egy kezemen megtudom számolni.

2017. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb ember egy törtető paraszt, de ne add fel a keresgélést:)

Viszont fontos, hogy valaki attól még, hogy barátod, nem fog mindig rád érni, ez természetes. Kérdés az, hogy hogyan viszonyulnak hozzád szabadidejükben. Mert ha mindig mást választanak helyetted, leépíteném őket.

Sajnos én is sokszor belefutottam már ebbe, de egy idő után egész jól ki fogod tudni majd szűrni az ilyeneket.

Szerintem egyébként ne írd meg nekik, csak próbáld alakítgatni ezeket a kapcsolatokat. Azt vettem észre, ha egy ilyet megírsz, akkor vagy instant elhatárolódnak az ilyen emberek, vagy megpróbálnak törődni veled, de az pedig eröltetett, és beleunnak.

Sok a felszínes és kirakatboldogságban élő haver is, nekik is csak kell valaki, aki ápolja a lelküket.

Szóval csak azt tudod csinálni, hogy keresel olyanokat, akikre ez nem jellemző, aki hátráltat, azt pedig leépíted.

Nem kevés ilyen "ismerőshöz" volt már szerencsém, ha szeretnéd, beszélhetünk ezekről privátban is:)

23F

2017. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet... Ne írd meg nekik, én megtettem. A válasz? Fontos vagyok, csak elfoglaltak, szeretnek, higyjek nekik, az egyik azt is mondta, hogy én vagyok a legfontosabb neki. Aham. 2 napja egész nap fent van egy játékon+messengeren, de nem írt egy szót sem, pedig elméletben 0-24 velem akar beszélni :'D Viccesek az emberek... Nem akarsz egy szintén ragaszkodó barátot? :'D

18/F

2017. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.Teljesen igazatok van de amikor en nagyon kozel kerultem hozzajuk nem.tudom csak ugy elengedni.Amit az utolso valaszolo irt,ez van velem imeAz egyikojuknek tok kszinten megirtam,aztan hiaba van fent barhol nem ir,meg h jaj en vagyok a legfontosabb.Ja es a legviccesebb h mikor rakerdezek h miert mindig en irok,akkor az a valasz h epp most akartam:D

Egyebkent meg azert nem tudom eldonteni mit csinaljak mert mikor en rajuk irok akkor tol jol elbeszelgetunk es nem tunik egyaltalan eroltettnek mert nem koptatnak le h mennem kell es hasonlok hanem beszelunk csomot.

2017. aug. 7. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen "barátaim" vannak. Amikor kell nekik valami,akkor ugrok ,de ha én csak be szeretnék valahova ülni beszélgetni kicsit,akkor már jön a "bocsi,nem jó"...

Szóval az az igazság,hogy nem vagy fontos a barátaidnak, ne is agyald túl,ennyire egyszerű. Nekem sincsenek igaz barátaim,megszokom nagy nehezen. Az vigasztaljon,hogy a családod melletted van (remélem) ,engem is ez vigasztal,viszont velük nem tudsz elmenni egy jót bulizni..

2017. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki valamit szeret a varataiban mert epitik őt. Lehet te keveset adsz. Akár megértést figyelmet ötleteket barmit
2017. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!