Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy nincsenek...

Normális, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
18 éves épkézláb, kedves, vidám, nyitott lány vagyok. Sok emberrel megtalálom a közös hangot, de egyszerűen nem tudok néhány jó beszélgetésen kívül szorosabb kapcsolatot kialakítani az emberekkel. Nem gondolnám, hogy a személyiségemmel, vagy a viselkedésemmel lenne a probléma, hiszen élvezni szokták a társaságom. Nem tudom mi lehet annak az oka, hogy nincs kivel beszélgetnem és eljárnom valahová. Túl sokat vagyok egyedül. Mennyire általános szituáció ez? Mi lehet a baj?

2017. aug. 9. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Haverok sincsenek? Egyébként ez a dolog igaz hogy többségében rajtad múlik, de azért függ a környezetedben lévő emberektől is. Én a helyedben nem aggódnék annyira, biztos hogy képes leszel barátkozni ha olyan környezetbe kerülsz ahol vannak hozzád hasonló emberek. Milyen hobbijaid vannak? Sportolsz valamit? Volna rá lehetőség, hogy ezek mentén valamiféle közösségben ismerkedj, haverkodj?
2017. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ajjajj, "nyitott lány". fogadnék, hogy már legalább 10-en jelezték privátban, hogy ők lesznek majd a barátaid...főleg férfiak...:D
2017. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
való igaz:DD
2017. aug. 9. 21:32
 4/9 anonim válasza:
Szia ,ugyan ez a helyzet :D Bar en 23 eves vagyok es sokat koltoztem.. aztan mikor haza koltoztem igy alakult.Baromi nehez :/
2017. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem írj le magadról komiban még néhány dolgot és egyszerűbben találsz majd olyat akivel megtalálod a közös hangot:3 hobbik, érdeklődések stb:)

egyébként szerintem nincs baj, az a baj hogy nagyon gyorsan alakulnak ki ilyen baráti "klikkek" amikben már nehéz bejutni ha megvannak, és lehet hogy ezért nem nagyon tudsz közelebb kerülni azokhoz az emberekhez akikkel jól kijössz, mert nekik már hamarabb lett egy baráti társaságuk és nem érzik szükségesnek hogy azon kívül barátkozzanak. de persze ez nem biztos ez csak az én teóriám:D de semmi bajnak nem kell lennie hogy így alakuljanak a dolgok, csak valamiért így jött ki:)

2017. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok mint te, csak néhány évvel idősebb és én fiú vagyok. De nekem sincsenek barátaim, pedig jól kijövök az emberekkel. Nem tudom mi a gond. Amúgy szerintem az egyetemen lesznek majd barátaid. Nekem is lettek, csak miután végeztünk, sokan elmentek Pestre vagy vissza a szülővárusokba és megkopott a kapcsolatunk. Munkatársakkal jól kijövök, de sokan családosok vagy van már egy kialakult baráti társaságuk és nincsenek arra rászorulva hogy munkahelyen barátkozzanak...


Értelmesnek tűnsz, nem hiszem hogy te nem vagy normális...

2017. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem se voltak barátaim ilyen idősen. illetve voltak akikkel lógtam, de visszagondolva nem voltak barátnők. suli után szétszéledtünk, inkább csak érdekből voltak velem.

ma már egyáltalán nem bánom, hogy kimaradtak a bulik az életemből és nem hiányoznak azok a "barátok"


kérdező, ha az életedben lévő emberek nem akarnak veled szorosabb barátságot kötni, akkor ne erőltesd, mert valszeg ők is csak felszínesek, amint úgy adódik, dobbantanak

28/N

2017. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim, pedig az én társaságom is élvezik. Talán 4 éve volt az hogy mondhattam magamról hogy van egy olyan barátnőm akivel mindent megoszthatok.

De ahogy teltek az idők eltűnt mind..

20L

2017. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még soha nem küldött nekem itt lány képet. Te küldesz? :S Nem vagyok perverz, csak sokat jelentene...


Nekem sincsenek barátaim, illetve talán egy lány van.


Nem lehet, hogy az a baj, hogy egyedül nem mész sehova? Talán ha magadban eljárnál 1-2 helyre, ott szereznél új ismeretségeket, akár barátnőket. Ha otthon ülsz, akkor biztos, hogy nem lesz.

És arról mit gondolsz, ha azt mondom, nem kezdeményezel eleget? Talán pont az a baj, hogy ugyan jól érzik magukat veled, de mivel te nem mutatsz kellő érdeklődést irántuk, ezért bizonytalanok, hogy közeledjenek-e feléd.

2017. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!