Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemen, kollégiumban...

Egyetemen, kollégiumban mindenki szerez barátokat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok kolis, csak sima egyetemista. Valószínűleg nem a legjobb szakra mentem, de nem igazán szimpi az itteni társaság. Igaz, gimiből jött velem két ember ugyanerre a szakra, így kicsit begubózódtunk, de szerintem nélkülük sem lennék sokkal nyitottabb ezeknek az embereknek a társaságára. Egyetlen egy jó haverunk lett, a többivel csak kb köszönőviszonyban vagyunk. Ha kolis lennék, akkor valószínűleg máshogy lenne, több szakról lennének ott emberek, szerintem megtalálnám a helyem
2017. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok kolis, nem is nagyon vannak barátaim. Aki kolis az viszont tuti talál magának valakit akivel elvan
2017. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Kivéve engem. Én nem szereztem, mondjuk ott van a nyelvi akadályok mellett az is, hogy nem is kerestem. :D
2017. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Igen, általánosságba véve tudsz találni, de rajtad is múlik. Akár a szobatársad is lehet majd a legjobb barátot, de rengeteg kolis, sulis rendezvény van ami alatt biztos sikerül találnod majd valakit.
2017. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

"Egyetemen, kollégiumban mindenki szerez barátokat?"

Nem.

2017. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hát az, hogy mindenki szerez-e, nyilván nem mindenki


egyetemen is lehet, bár tapasztalataim szerint eléggé felületes, kollégiumban pedig ha jó szobatársaid vannak, hozzád hasonlóak, akkor ők nem csak a barátaid lesznek, hanem szinte családtagok, akikkel nagyon sok élményben lesz részed, szintén tapasztalat

2017. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. Több embert is ismerek aki rossz szobatársakat fogott ki és amúgysem volt nagyon eljárós így egyedül is maradt. Én sok mindenkivel jóba vagyok, csinàlunk közös programot de barátságnak nem nevezném.. mondjuk nem is vágyom nagyon barátkozni.
2017. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Persze, nyilván nem mindenki szerez barátokat, inkább úgy általánosságban voltam rá kíváncsi, hogy mennyire könnyű barátkozni.

Én mindenképpen kollégiumba szeretnék majd költözni mert Pesten elég drágák az albérletek és nincsen ott senki ismerősöm, akivel össze tudnék majd költözni, így a kolesz anyagi szempontból is jobb megoldás. Valamint szívesen kipróbálnám, csupa jó dolgokat hallottam a kollégiumi életről, az összes kollégista ismerősöm imádja.

Én egyedül megyek majd, nem lesz ott egy barátom vagy volt osztálytársam sem és eléggé megkopott a kapcsolatunk a középsuli óta, szóval szeretnék majd jó kapcsolatokat kialakítani, barátokat szerezni.

2017. aug. 10. 18:55
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éve lakom egyetemi koliban, eddig nincs egy barátom sem. Gondolom azért, mert nem járok egyetemi és kolis programokra, mert mindenhol úgyis csak ivás van, én meg nem iszom, úgyhogy csak "rontanám a hangulatot", azt meg nem szeretném, hogy emiatt utáljanak. A szobatársaimmal jóban vagyok/voltam, de nem vagyunk barátok, csak egy helyen lakunk.
2017. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátot sem sikerült találni egy év alatt. :(
2017. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!