Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek igazi barátokat?

Hogyan szerezzek igazi barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Szerintem a kérdésem egyértelmű.

Ti milyen tulajdonságú emberekkel barátkoztok a legszívesebben?

Mindenkinek adtok esélyt, vagy a "nem túl jó arc" kinézet kizáró okot jelent?

Most kezdem 3. évem a középsuliban, rengeteget változtam, persze pozitív értelemben. Sokkal nyíltabb lettem, de még mindig úgy érzem, nem tudok teljesen kibontakozni. Szvsz egy teljesen átlagos, jófej lány tudok lenni, csak sajnos nem igazán találok olyan embereket, akik mellett ténylegesen önmagam lehetnék...

Milyen tanácsokat tudtok adni? Hogyan legyek nyitottabb?

17/L


2017. júl. 27. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én leszek a barátod írj rám 😃
2017. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem szeretnék nyitni a nagyközönség felé
2017. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Clay Morrow ***** válasza:
Nem adok sok embernek esélyt, igazából már megvannak a barátaim így kb. nem is keresek, csak haver szintű pajtásokat keresek, fogadok.. Az enyémek már elég régóta tartanak és viszonylag hamar nagyon jó barátok lettünk, tehát ez "közös alapon" kéne működjön.. Barátkozgass és ha valakivel úgy éreznéd jobban összeférnétek és ő is így van akkor kialakulhat idővel egy igazi barátság.
2017. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen az, amikor "önmagad vagy"? Ez sokat számít abban, hogy hol keresgélj. Lehet a discoban, meg lehet a pszichiátrián kellene próbálkozni, emberfüggő :D
2017. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Neeemtudom... :D

Elég összetett vagyok. Itt leginkább az érdeklődési körömre gondoltam.

2017. júl. 27. 21:41
 6/8 anonim válasza:
Szia én most kezdem a 2. évet a középsuliban.Nekem a külső nem annyira számít mert mindenkinek adok egy esélyt.Én olyan emberekkel szeretek beszélni akik szeretik az állatokat, szeretnek rajzolni, filmet nézni amit majd kibeszélhetünk a végén vagy van valami érdekes témája.Szerintem nem annyira probléma hogy nem mondasz el mindent magadról mert ki tudja ki megy el az osztályodból...Az én osztályomban sok ismerősöm fontolgatja[vagy már elment] hogy nem folytatja ezt a szakot amin most vagyunk mert túl nehéz, nem szimpatikus nekik.Egyébként ha nagyon nyitni akarsz a többiek felé akkor kérdezd meg őket hogy mi a véleményük pl:animékről és elmondják aztán el is beszélgethettek róla hogy nekik miért tetszik/nem tetszik.Egyébként téged mik érdekelnek amikről nem tudsz beszélni a többiekkel?
2017. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a filmeket, sorozatokat, és még sorolhatnám. Van pár osztálytársam, akivel meglepő módon az elmúlt tanév utolsó hónapjában nagyon jól kijöttünk egymással, rengeteg filmet kiveséztünk. Ezek mind szép és jó dolgok, de nem igazán nevezném őket nagybetűs barátoknak, leginkább csak jó haverok, néha jó beszélgetni, hülyéskedni, de nyáron nem is keressük egymást. Gondolkoztam rajta, hogy elhívom őket a városba, de nem tudom, bennük mennyire maradtak meg a történtek... Lehet, hogy totál hülyének néznének, mert alapjáraton tényleg nem nevezhetjük barátoknak egymást.
2017. júl. 28. 09:47
 8/8 anonim válasza:
Közép suliban is lehet nagy barátságokat csinálni csak az a baj vele hogy nem biztos hogy ha kijárjátok a sulit akkor is tartjátok a kapcsolatot és kezdheted újra a barátkozást. Ha az osztálytársaidra nagyon nem akarsz ráírni akkor írj rám vagy az első kommentelőre. Mást már nem tudok kitalálni hogy kéne tartós barátságot csinálni.
2017. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!