Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tovább barátkoznál egy olyan...

Tovább barátkoznál egy olyan emberrel aki nagyon gonosz volt veled ha rajta kívül nincs más barátod?

Figyelt kérdés
Legyen akármi az a gonosz dolog a lényeg, hogy nem akarsz többet vele kapcsolatba kerülni de rajta kívül nincs senkid. Mit tennél?

2017. aug. 13. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
??? Hát akkor ne is legyen senkim ba...ki...
2017. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha gonosz volt veled, akkor nem a barátod. Felejtsd el.

Tudod, hogy mi is az a barátság?

2017. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régebben azt hiszem volt rá példa hogy így tettem. Nagyon régen. Most úgy vagyok vele, hogy nem lennék megalkuvó, tisztelem annyira magam, hogy nem engedném hogy ilyen helyzetbe kerüljek. Inkább legyek egyedül, de nem fogok ragaszkodni olyan emberhez, aki rossz velem/hozzám. Viszont nem teljesen egyértelmű a kérdés. Gonosz volt velem? Tehát egyszeri alkalom volt? Ha bocsánatot kér, vagy próbálja jóvá tenni, akkor minden további nélkül megbocsátanék. Viszont ha gyakran játszaná ezt el, taktikázna, akkor ahogy észrevenném, megszakítanám vele a kapcsolatot.
2017. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha megváltozott, akkor igen. Ha nem, és még mindig gonosz velem, akkor nem, inkább ne legyen barátom. Csak még jobban lerontaná az önbizalmamat.


14/l

2017. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megváltozott.

Am mi az hogy gonosz? :D Voldemort a barátod vagy ki?

2017. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat egyszer jol ellatnam a bajat es tisztaznank hogy kap meg egy eselyt. ha folytatja, kicsit komolyabban latnam el a bajat, es meg ha az elete is mulna rajta nem segitenek. ja es a plusz esely alatt nem biznek ra semmit. Szerencsere meg senki nem jatszotta el nalam a masodik eselyet, de egyebkent sem volt sok aki az elsot is megprobalta.
2017. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nincsenek igazi barátaim, és nem bántam eddig meg, amúgy is magányos farkas típus vagyok. Ha esetleg jön az életembe egy jó barát, örülök neki, de olyannal, aki nem szimpatikus, barátkozzon a fene. Egyedül is tök jól elvagyok.
2017. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 14. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!