Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm lemondta a mai...

Barátnőm lemondta a mai találkozót. Rosszul esik. De meg kéne értenem?

Figyelt kérdés

Iskola és egyéb dolgok miatt nem láttuk egymás már másfél éve. Így hát megszakadt a kapcsolat. Véletlen össze futottunk nem rég és hát meg is beszéltünk egy találkozót. Már nagyon rákészültem, mert nagyon sok mindet szerettem volna neki mondani. De most lemondta, mert néha csöpörög az eső. Régebben zuhogó esőben is találkoztunk és behúzódtunk valahova beszélgetni. Ez miatt most rosszul érzem magam. Azt mondta holnap is jó neki és én is ráérek. Viszont számomra a mai nap mégis jobb lett volna.

Szerintetek hülyeségen hisztizem? Elkéne felejtenem ezt és elmenni vele holnap? 16/l



2017. aug. 13. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, 1.5 év alatt rég meg lehetett volna oldani a találkozást, szerintem nem mondok újat, ha neki annyira nem fontos ez az egész. Meg ezek szerint neked se.

Ha holnap találkoztok, mi a gond? Lemondta ma, na bumm. Inkább foglald el magad, ne ezen agyalj.

2017. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másfél éve nem találkoztatok, sőt "Így hát megszakadt a kapcsolat."

Tehát szükségét sem láttátok a legalább telefonon tartott kapcsolatnak.

Most neki közbejött valami, te pedig egy napi halasztásból csinálsz kabinetkérdést?

Másfél év, az alsóhangon is több, mint 500 nap. Nem számított. Most 1 nap számít?

2017. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1,5 évig nem találkoztatok. Ő már nem egy barátnő, csak egy sima ismerős.
2017. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyen barátaim inkább ne legyenek,mint amiről most éppen te beszélsz.

A legjobb tanács az,hogy ha békén hagyjátok egymást. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Szerintem!

2017. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!