Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemondta a találkozót. Túlreag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a találkozót. Túlreagálom a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivle ismrkedme, kb. egy hónapja. Nagyon kedves, figyelmes srác, mindne nap rámír, keres, bújós, ölelget, lesi mminden kívánságomat. Kétszer találkoztunk eddig, am minden nap beszéltünk. Csók meg ilyesmi még nem volt, csak ölelkezés, nem egy ajtóstul a házba típusú srác. Vasárnap is taliztunk volna, amit aznap délelőtt lemondott, merthogy a nagymamájához kell mennie megszerelni vmit, de felajánlotta, hogy hétfőn vagy kedden esetleg talizhatunk munka után. Keddet beszéltük meg végülis, én délelőtt írtam neki, hogy kb. mikor végzem, tehát akkor itt és ekkor lehetne jó. Látta az üzenetem, de nem válaszolt, tudom, hogy van melója rendesen így úgy voltam vele, hogy hallgatás beleegyezés úgymond. Oda is emntem munka után, 10 percet vártam, aztán felhívtam, h végülis megkapta-eaz üzenetet és, hogy végülis mi a helyzet. Erre azt mondta, hogy dolgozik, és a másik helyen, ezért nem fog összejönni a tali. Azután perszte írt és bocsánatot kért többször is,én nem voltma boldog a dolgotól, de nem szokásom sárkánykodni. Ma meg szintén ő írt rám, hogy mi újság, hogy vagyok, de nem nagyon aktív, nem nagyon nézi a facebookot. Szerettem volna esetleg ma találkozni, de én nem akaorm felajánlani, mert ez sztem a férfi dolga ill. nem akarok nyomulni.


Az előző kapcsolatomban rendszeres volt az ilyesmi, hogy lemondta a találkálkat stb, és kiderült, hogy másik nője volt mellettem, ezért reagálok az ilyesmire érzékenybben és kombinálok sokszor. Most azon szomorkodom, hogy lehet, ez a fiú nem is akar igazán vagy máris megunt.


2013. okt. 23. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
közbejött vmi, ez megesik..
2013. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze megesik, csak tényleg a múltbeli tapasztalatok miatt ezt nem viselem túl jól.
2013. okt. 23. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi miatt még felesleges aggódnod. Szerintem te is kezdeményezhetsz találkát, valószínűleg örülni fog neki.
2013. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod, nem is kicsit.

Dolgozó emberről van szó, aki ha megkérik, akkor besegít a rokonoknál is. Ez teljesen rendben van így.

Nem minden munkahely olyan, mint egy adóügyintéző mondjuk, hogy bemegy az épületbe reggel 8-ra, délután 4-kor meg isten áldjon!

Amúgy te nem dolgozol? Akkor lehet neked se volna időd ilyeneken gondolkozni, hanem még lehet te sűrűbben mondanál le találkát, mert neked meg még olyanabb munkahelyed lenne.

2013. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De dolgozom,nálam is van túlóra, bár szerencsére azért ritkábban. Csak így, hogy kétszer egymás után lett lemondva, bánt a dolog.
2013. okt. 23. 14:02
 6/11 anonim ***** válasza:
legközelebb bepótoljátok:) ennyi! és nyugodj meg!:)
2013. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem unnálak meg!
2013. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor képzeld el, hogy bemész úgy dolgozni, hogy azt mondják, hogy 4-ig vagy. Megbeszélitek, hogy a pasi odamegy 4-re a munkahelyed elé és utána megisztok valahol egy kávét. Benyögi neked a főnököd 3-kor, hogy ó, hát még ezt meg kéne csinálni, maradj bent egy kicsit. Akkor te mit fogsz tenni? Lemondod a találkát, mert bent kell maradnod. Ennyi és nem több. Akkor ő is vágja be ezért a durcát?
2013. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

valaszolnia kellett volna az uzenetedre.. deehet, hogy megnezte, aztan kesobb akart valaszolni, de elfelejtette.

Viszont neked nem kellett volna oda menned a helyszinre, a hallgatas nem beleegyezes egyaltalan!!

ha akkor fel tudtas hivni, a talalka elott nehany oraval miert nem??

2013. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze vannak ilyne szituk nálam is, de szerencsére találkozót túlóra miatt még nem kellett lemondanom :D Illetve tudom persze, hogy túlreagálom, csak pl exem is mindig akkor jött ilyesmivel, amikor éppen a másik csajnál volt..és én próbálom magam mögött hagyni, de azért nem mindig könnyű.
2013. okt. 23. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!