Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek vannak barátaitok?...

Nektek vannak barátaitok? Feltunt, hogy milyen nehez baratkozni?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben sokat valtozott az eletem.Valahogy mindig is magamnak valo voltam egyebkent ,de mindig voltak jo baratim , nem haverok hanem baratok.Fontosnak tartom , hogy minosegi kapcsolatokat apoljak.Nem kedvelem a felszines vagy egyoldalu dolgokat.Aztan ugy alakult ,hogy lett egy jo kapcsolatom kiegyensuloyzott eletem es azt vettem eszre ,hogy az emberek csak panaszkodnak es leszivnak.Mindig en voltam masok eleteben az akinek nem esett nehezre megoldani kozosen egy problemat vagy meghallgatni oket mind a melett ,hogy rengeteg problemam volt.De arra lettem figyelmes ,hogy ez totalisan egyoldalu.Persze sokkal hosszabb es kerekebb a tortenet , csak nem ertem mi lett az emberekkel?Miert lett mindenki szamito?Miert esik az embereknek nehezukre mosolyogni?Baratkozni oszinten?Szoval most ott tartok,hogy orulet korulottem minden es nem ertem miert nem tudok baratkozni?Ezt sugarzom ki? :DHol vannak a jo emberek,akikkel lehet nevetni,beszelgetni vagy olyan dolgokat csinalni mint amit a baratok szoktak :) Mar az a furcsa ha valaki mosolyog es nem az ha nem.Mit a velemenyetek?
2017. aug. 13. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer azt hittem, hogy van egy igaz barátom de aztán kiderült, hogy nem az...
2017. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így ezzel. Nekem volt egy nagyon jó barátom 10 éven át. Neki egyetlen egy barátja, de még csak haverja sem volt, én voltam az egyedüli. Aztán egyik napról a másikra lepattintott, mert talált jobbat és menőbbet nálam. Azóta nem veszem túl komolyan a barátok keresését, ha van, akkor van, ha nincs, akkor nincs.
2017. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem jo igy.Nagyon szomoru a helyzet , de nem lehetetlen :D (remelem) elegem van a felszines emberekbol , a "meno"baratokbol akik meno baratokkal baratkoznak ..En igazi emberekkel szeretnek baratkozni, ha gondoljatok irjatok nyugodtan.
2017. aug. 13. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a felszínesség engem is dühít és elszomorít. Az emberek vagy találnak nálad jobbat, vagy csak egy vagy nekik a sok közül. Velem meg az a baj, hogy túlságosan tudok ragaszkodni másokhoz, tekintve, hogy magányos embernek vallom magam.

Egyébként igen, nehéz a barátkozás, főleg ha a másik személy egy falat emel maga köré.

2017. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel tudok azonosulni.. Az a baj,hogy èletre szóló igaz barátságokat tènyleg iszonyú nehèz, èn speciel hiába vagyok rá vevő xy-nál ha a másik meg nem. Dehát ez az ő döntèsük,vègülis nem szerethet mindenki mindenkit..:)

De nem adom fel xD

24l

2017. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!