Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem nem érdemes barátkozni?...

Nekem nem érdemes barátkozni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó lány barátom, de az kiutazott külföldre, nehezen tudtam megemészteni a tényt, hogy ez csak ,,távbarátság". De nem ez volt a fő gond, hanem a pasija... Végül kiderült az is, hogy nem igazán akart Ő barátkozni csak szánalomból lógott velem míg itthon volt.


Volt egy másik lány barátom is, de Ő a múlt héten azt mondta, hogy csak azért barátkozott velem, mert lehetőséget látott a kimozdulásra. Nagyon megbántott. Azóta nem beszéltünk, ma írtam Neki Facebookon és letiltott.


Volt egy 3. lány, itt ezen az oldalon, jól elbeszélgettünk, de az meg azzal zárta a dolgot, hogy nem vagyok Neki szimpatikus, nem vagyunk egy hullámhosszon.


Itt a nyár, egyedül vagyok, nem sokára jön a szülinapom, van mikor még nekem se jut eszembe, itthon punnyadok majd. Jönnek az ünnepek és tök egyedül megyek át az újévbe is.


Nekem nincs esélyem a barátokra? Csak kihasználásra vagyok jó, majd eldobnak, ha megunnak? :(


22/F



2017. aug. 1. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltal hogy viselkedhetnel ugy mint egy ferfi?
2017. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert csak lanyokkal baratkozol ha szabad kerdeznem?
2017. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval csak kihasználnak. Ne bízz meg elsőre bennük, mert akkor meglátják a lehetőség a kihasználásra. És egy kicsit barátkozhatnál fiukkal is, lehet a lányok azért koptatnak le, mert azt hiszik többet akarsz barátságnál, nem?
2017. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Èn is most leszek 22 velem az van h nem érnek rám, persze lehet h tényleg így van, én most nyárra azt mondtam, h nem fogok dolgozni eddig egész nyáron egyszer sem voltam bulizni a többiekkel és sajnos mindjárt itt a nyár vége :(
2017. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!