Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsát az, akivel odáig...

Megbocsát az, akivel odáig fajult a veszekedés, hogy érzelmileg megzsaroltam?

Figyelt kérdés
egy baratrol van szó..NEM VOLT SZÁNDÉKOS!! ez figyelemfelhivas volt inkabb...nem akartam megölni magam, ártatlan poennak indult az egész.. sosem ölném meg magam. aztmondtam neki, hogyha nem szeret akkor semmi keresnivalóm az élők közt.. aztán eljátszottam hogy felvágtam az erem.. küldtem egy kamuképet...tudom hülyeség volt... de sosem bántanék senkit..és nem igy kellett volna magamra hivnom a segitseget..most viszont átmegyek hozza..és bocsánatot szeretnék kérni a történtek miatt..szerintetek ez mennyire állja meg a helyét? Legalább bocsánatot kérek...és tényleg túllőttem a célon... beismerem..és alapból is sokat sirtam emiatt.... mit mondjak neki? Tényleg nagyon sajnálom:(( rajzoltam is neki valamit.. ma megyek... mit mondjak neki?? A sajnálaton kivul??? Tényleg megbántam.....

2017. aug. 13. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

A rajzolás mit segítene ezen? Hány évesek vagytok?..

"Legalább bocsánatot kérek"

Wow, de jófej vagy, szét zsarolod a másikat és átvágod mint az állat, de jófejvagy mert te legalább bocsánatot kérsz, nem?


Én a gyerek helyében többet veled sem állnék szóba.

Ilyenek után csak az igazat tudod mondani, hogy miért csináltad ezt (bár ahogy látom nem fogod ezt tenni, gondolom jobban szeretsz hazudgálni), és csak reménykedni tudsz hogy lesz e olyan hülye a srác hogy tovább barátkozzon veled.

2017. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyében én megvárnám a bocsánatkérést, aztán levegőnek néznélek onnantól és nem hagynám, hogy hasson rám a hisztid.
2017. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelemfelhívás?

Hogy rám hozod a frászt?

És ugráltatnál?

Na nee.

Senki ne ugráltasson meg fincogtasson.

Hagyjál engem békén, és azt ugráltasd, akinek ez tetszik, de ne engem!

2017. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!