Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan foglaljam le magam,...

Hogyan foglaljam le magam, hogy ne legyek idegesítő? (hosszabb magyarázat)

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm, akikkel napi szinten beszélek.

Egyikük a legjobb barátnőm. (vagyis ha úgy volt, de én nem nagyon érzem annak)

Van még 2-3 lány, akikkel néha beszélgetek.


Általában, ha van valami, ami megtetszik, akkor bezsongok és sokat szoktam írni róla, főleg legjobb barátnőmnek, de van amikor az úgymond 2. legjobb barátnőmnek is. (Ez így most furcsa, de nem tudom máshogy kifejezni :))


A második barátnőm le is reagálja, valami sablonszöveggel. Viszont legjobb barátnőm már csak megnézi és nem ír vissza. És ez nem csak olyan dolgokkal van, amiket csak én szeretek. Szimplán egy hosszabb (itt és fent sem kell ezt úgy érteni, hogy oldalak, csak nem az a megszokott messengeres 2-10 sor) szöveg után sem ír vissza.


Sokszor elveszik így a kedvemet, azt találtam ki, hogy amiket nekik akarnék elmondani, azt majd naplómban leírom, így nem idegesítem őket, valamint az sem túl nagy probléma, ha nem tudnak mindent rólam. (Legjobb barátnőm igazából sok mindent nem köt az orromra)


Viszont így a nyári napokon mikor nincs kedvem olvasni vagy mást csinálni, akkor mindig előjön, hogy akkor írjunk rá valakire.

És látom, hogy unnak engem az emberek...


---------------


Valahogy le kéne foglalnom magam, vagy erősebben tudatosítani, hogy nem kíváncsiak rám, nem szabad rájuk írnom.

Esetleg tippek?


(Köszönöm, ha elolvastad, beleolvastál, de legjobban azt köszönném meg, ha válaszolnál.^^ <3)



2017. aug. 15. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Hogy esetleg értelmezhetőbb legyen:

Meg szeretnék változni, nem akarok sokat beszélni magamról, a velem történt dolgokról, de akaratlanul is belekezdek egy-egy sztoriba, ha hozzá kapcsolódó dolog a téma.

Hogyan kezdjem el a 'változást'?

2017. aug. 15. 21:34
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Az egy jó ötlet ha naplóba írod le a hosszabb mondani valódat. Esetleg próbálj meg a barátnőiddel valami közös témáról beszélni pl iskola. Bocsi ha használhatatlan tippeket adok :/ Vagy esetleg próbáljátok megbeszélni hogy mi zavarta őt pontosan és azon változtatni ha lehet...

2017. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kamera be, elmondod, kamera ki.

Ha kedved van feldobhatod Yt-ra hátha érdekel valakit :D

Esetleg ha ez valamilyen téma körül mozog, akár egy hobbi akkor ebben a témában is kereshetsz embereket.

2017. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Tényleg, nagyon jó ötleteket adtatok! :DD


Az első válaszolónak: Nem beszélem meg vele, hiszen ő nem mondott semmit, én érzem, hogy irritáló lehetek, valamint úgy látom ezekből a dolgokból. :D

És szívesen beszélnék én vele az pl.:iskolás dolgokról, viszont ha hosszabban beszélgetünk, akkor nem nagyon érdekli őt...:D

2017. aug. 15. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aterzem a helyzeted, en is olyan vagyok h barmirol kepes vagyok regenyeket irni, vagy tobb 10 percig meselni. Olyan 15-16 eves korom korul jottem ra h az embereket baromira nem erdekli, szoval azota megtanultam csak megtartani magamnak az egeszet... Sot, ha ciki ha nem, ha nagyon ramjon a meselhetnek akkor kb elkepzelem mintha valakinek meselnem ezt es leporgetem a fejembem h mit mondanek. Ez altalaban ad annyi onuralmat h utana ne erezzem szukseget h minden baromsaggal zaklassam a barataim ami nem erdekli oket. 18/f
2017. aug. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon hasonlóak vagyunk, én is ha oda vagyok valamiért akkor le szoktam írni egy barátnőmnek, de ő se mindig jól reagálja le. Ha gondolod nekem írhatsz, és örülnék is neki<3
2023. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!