Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha rosszul választo...

Mit tegyek ha rosszul választottam meg a barátaimat?

Figyelt kérdés
Valószínűleg rossz ember ismerő vagyok és túl naiv, hosszú távon nem lettek/nincsenek kitartó megbízható barátaim. Amióta erre rájöttem nem keresem a társaságukat(de mivel nem voltak igaz barátok annyira ők se) Emiatt zárkózott lettem az emberek felé , kikerültem a baráti körökből társaságokból, senkivel nem beszélek hónapok óta. Egyetemre nem járok nem is prioritás. 22 évesen otthon ülő semmit nem csináló életmódot élek, pedig nem szeretném. Úgy érzem ez az egész egy ördögi kör.

2017. aug. 18. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

senkit nem zavar, hogy 22 évesen otthon ülsz és nem csinálsz semmit?

szakmád van? mi gátol abban, hogy dolgozz, vagy tanulj?

2017. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Munkám van, de az nem a barátkozásról szól. A munkán kívüli életre gondoltam.
2017. aug. 18. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

mit dolgozol?

mi a hobbid?


el kellene kezdened magadtól csinálni dolgokat és majd úgy is találsz közös érdeklődésű embereket

2017. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el egyetemre! Ott lesznek barátaid.
2017. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Étterembe melózok.

Hobbim a sport, de egyéni sport amikor csinálom egyedül járok le edzeni.

Nem bírom a felszínes kapcsolatokat és nem tudom elviselni ha az emberek nem keresnek úgy mint én őket.

Így nehéz kapcsolatot kezdeményezni valakivel tudom jól...

De azt vettem észre,hogy akiknek vannak barátaik több éve így engem nem vesznek olyan komolyan barátkozás szempontjából és nekem meg nincsenek több éves barátságaim sőt amik voltak már azok sincsenek.

2017. aug. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!