Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudom elfelejteni a...

Hogyan tudom elfelejteni a barátaimat?

Figyelt kérdés
Néhány éve már nem beszélek jóformán senkivel - a frusztrációim megváltoztattak, ennek pedig a baráti kapcsolataim itták meg a levét. Eltávolodtam tőlük, bunkó, undok voltam velük (is), így már nem beszélünk. Reméltem, hogy a gondjaim megoldásával kibékülhetek velük, de sajnos nem sikerült legyőznöm a problémáim. De sajnos mindennap gondolok rájuk, naponta fantáziálok a kibékülésről. Hogy tudnám elfelejteni ezt illetve őket?

2017. márc. 12. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

en is osszevesztem a barataimmal, mert szartak a fejemre.

en baratok nelkul is jol megvagyok, nekem abszolut nem hianyoznak, ha ok nem veszik a faradtsagot, hogy egyszer felhivjanak ....

2017. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindenáron el akarod felejteni őket? Mi lenne, ha felvennéd velük a kapcsolatot?
2017. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok értelme nincs kibékülni velük. A gondjaim megvannak, ugyanolyan frusztrált vagyok, így rajtuk (is)/vezetném le.
2017. márc. 12. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cípőben járok, elvesztettem két nagyon jó barátot, habár én nem voltam undok, meg lehet ,hogy ők nem voltak igaz barátok, az egyikkel féléve nem beszélek már, és gyakran álmodom, hogy kibékülünk.. szóval tudom milyen rossz elveszíteni barátokat!

azt tudom tanácsolni, ha van rá mód, keresd meg őket, találkozzatok négyszemközt, mondd meg neki, hogy szeretnél beszélne vele, és hagyja, hadd mondd el a mondandódat..

És tisztázzátok a félreértéseket, a problémákat, ha megbántottad, vagy valami, akkor kérj őszinte bocsánatot, kérd meg, hogy adjon még egy esélyt, mert igyekszel változni, nem leszel többé olyan...stb..

Ha ez nem megy, akkor lehet, hogy valóban nem menthető a barátságotok.. Ebben az esetben próbáld meg elfogadni, megemészteni, és lépj túl.. És kezdj új életet, ne kövesd el újra el azokat a hibákat, keress új barátokat, menj új közösségbe...

2017. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valódi "barátok" akkor gondjaiddal együtt elfogadnak...
2017. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy közhely, de az idő segíteni fog. És az új barátok, akiket megszerzel.
2017. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5. Jól írja!
2017. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobban vagy azóta kérdező?


Én azzal vesztem össze, akit a legjobb barátomnak hittem. Ő a mai napig szeretne kibékülni velem, de én már nem tudom elfelejteni ami történt, nincs visszaút. Már többször álmodtam azt, hogy kibékülünk, meg ezen kívül is sokszor álmodom vele. Nem tudom ez mit jelent. De akkor sem fogok kibékülni, mert olyat tett, amit nem tett volna, ha igaz barát lenne. 22F

2017. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!