Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom transzexuális...

Legjobb barátom transzexuális lenne?

Figyelt kérdés

Lehet fura kerdes, de legjobb baratom nyar elejen benyogte, hogy o a lanyok irant nem erez semmit, fiukat szereti. (17 eves fiu, en 16 lany)

Azota ereztem rajta, hogy rettenetesen valtozik. A profilkepen a poza, fejtartasa stb (?) olyan, mint egy lanye.

Egyszer lattam, hogy ki van festve a korme feketere.

Fekete hajat atfestette platina szokere, nem tudom ez mennyire lanyos.

Igaz, a ruhai tiszta sotetek, de megis erzem, hogy szerintem transzexualis szeretne lenni valojaban, csak nem meri felvallalni. Szerintetek ilyen letezik vagy csak bekepzelem? Esetleg ez melegeknel teljesen normalis dolog?


2017. aug. 19. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki nem illik bele abba az ostoba, alaptalan sztereotípiakupacba, amit mi férfi-női viselkedésnek könyvelünk el, még nem jelenti azt, hogy transz lenne.

És nem, nem kell ahhoz melegnek lenni, hogy valakinek tetszenek bizonyos dolgok, pont úgy, ahogy a melegekre sem jellemző kollektívan a másik nemmel azonosított kinézet, meg "fejtartás"...

Ő csak ilyen, és kész, felesleges mindenféle jelzőket ráaggatni.

2017. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló tökéletesen leírta.
2017. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!