Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sosem volt jó barátom, de...

Sosem volt jó barátom, de lehet ez nem az én hibám?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok de nem volt még soha legjobb barátom, nagyon sok emberrel próbáltam barátkozni de senkivel se volt tartós barátságom. Mindenhol azt mondják hogy a legjobb barátodra a bajban is számíthatsz Stb de amikor ezeket hallgatom mindig úgy érzem mintha rólam beszélnének mintha az én személyiségemet írnák le. Teljesen normális az értékrendem. Szeretnék egy barátot aki az én korosztályomból való, lehet vele overwatch-ni moziba menni beszélgetni, de sehogyse találok. Valaki tudna segíteni?

2017. aug. 19. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat erre nem lehet csak igy receptet adni, de a te korodban en meg ugy baratkoztam, hogy vagy az iskolaban vagy az edzesen elkezdtem emberekkel beszelgetni. Nincs az osztalyodban senki akivel kozel kerulhetnel, aki hozzad hasonlo lenne? Esetleg ha valasztanal egy sportot vagy hobbit, es akkor ott lehetne. Eloszor beszelgetsz veluk, egyre tobbet, de ehhez az kell hogy jo beszelgeto partner legyel, illetve kepes legyel valamilyen szinten embereknek megnyilni. A tobbi mar jon magatol. De az biztos hogy keves az igazi mely baratsag.
2017. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a te korodban és vagyok még mindig lassan 10 évvel később.

Én is úgy érzem, hogy jó barát lennék, mindig őszinte és segítőkész vagyok, lehet számítani rám, sosem áskálódok mások ellen, alapvetően vicces vagyok, de komolyan veszem az életet.

Még tini koromban próbálkoztam a barátokkal de mindig csalódtam bennük. Kiderült hogy kibeszélnek a hátam mögött, nem lehet bízni bennük stb.

Azóta egyre jobb emberismerő lettem és egyre nehezebb megfelelni nekem. Erősen ítélkezem magam és mások felett is. Persze nem a szemükbe durván, de egy-egy tulajdonság nálam már kizáró ok, ahhoz hogy mélyebbre akarjam fűzni a barátságot, hiszen látom hogy nem sok értelme lenne. Ilyenek például rosszindulat, hazugság, érzéketlenség, beképzeltség, kétszínűség.

2017. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok az agymosott féreg. Keress a saját szinteden.. Csak rengeteg sikert tudok kívánni. Maradj nyitott. Hajrá!
2017. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!