Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alkoholista lenne a legjobb...

Alkoholista lenne a legjobb barátom? 16/f

Figyelt kérdés

Elég gyakran találkozunk, általában minden nap, van hogy naponta többször. Akár én megyek hozzá akár ő jön hozzám észre lehet rajta venni hogy ittas/részeg. (hónapok óta)

Azt mondja azért iszik mert a szülei sokat balhéztak aztán elváltak, és ez őt nagyon zavarja.


Mit lehet tenni ilyenkor? Normális hogy minden nap részeg? ő is 16/f



2017. aug. 14. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
vagy eppen csak alkoholista nem? es mar nem tud pia nelkul elni? nem lehetetlen... de tegyuk fel .. oke a szulei sajnalom biztos mindenkinek a szulei veszekedtek mar (az enyemek is). Megis most en is kezdjek el alkoholizalni? ez a megoldas? szerintem nem. Probalja megbekiteni a szuloket egymassal vagy ha nem megy valljanak el es nm lessz veszekedes. De ezzel csak tonkre teszi magat ha tenyleg baratjq vagy segits neki :) en drukkolok nki :) csak add a tudtara minel hamarabb hogy nem ez a megoldas:)
2017. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még pont időben le tudna állni, én egész gimi-egyetem alatt piáltam, zugivó voltam nem nagybulis, rásegített a szorongásra, teljesen kicsinált a dolog.

Az a baj, hogy nekem is mondták, hogy nem kéne...de csak saját káromon tanultam meg.

2017. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony eséllyel alkesz a csávó.
2017. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!