Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az a srác jött velem szembe...

Az a srác jött velem szembe egy meleg társkeresőn, akit halálra szadiztam az iskolában mássága miatt. Mit tegyek? Én rájöttem azóta, hogy én is meleg vagyok, de rajtam nem látszik. Nem ismert fel, mert azóta fogytam 18 kilót és kigyúrtam magam.26f

Figyelt kérdés
igazából nekem akkor tetszett... A vicc az, hogy én felismertem, mert nem néz ki 25-nek, inkább 16-18 nak. Na emiatt is látszott rajta hogy meleg régen.
2017. aug. 19. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bűntudatod van a cselekedeted miatt? Mi lenne,ha (nem a társkeresőn) felkeresnéd és bocsánatot kérnél? Nem muszáj vele közölnöd,hogy meleg vagy (valamint a közeledésed nem biztos,hogy pozitív hatású lenne) de biztos jól esne neki egy őszinte bocsánat.
2017. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mivel látot már romeon, így nem tudom letagadni hogy nem vagyok meleg ha meglát személyesen. Igazából, lelkiismeret furdalásom is van, mert nem voltam hozzá kedves. Pedig ha nem vagyok fa sz, akkor nagyon szép is lehetett volna de az voltam...
2017. aug. 19. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2017. aug. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!