Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit érezhet felém a barátom,...

Mit érezhet felém a barátom, mi lehet majd a reakciója, ha találkozok vele a suliba? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, a barátom 20 éves, a lány meg 19 éves.A lány meg a barátom osztálytársak voltak.Én szerelmes voltam a lányba, a barátomnak persze nem mondtam el sose, pedig elakartam, de nem tudtam, mivel, hogy barátok voltak és féltem, hogy mi van, ha ő is szerelmes belé? A lánnyal meg eljutottam egy "barátság"-hoz.Vallottam, elutasított, utána meg sokszor kértem, hogy beszéljünk meg mindent normálisan, de a lány nem akarta.A lánynak írtam egy baráti-szerelmes levelet, amiről később kiderült, hogy a lány széttépte és a közös barátunkkal visszaküldette.De a barátunk, meg nem merte nekem, adni, ő meg tovább adta egy másik személynek, aki szintén megkért mást, hogy adja nekem ide.De ez a személy meg elégette, így meg sem kaptam.Még mielőtt tudtam volna, hogy mi lett a levéllel, azelőtt a barátommal egyszer találkoztam a Tesco-ban, beszélgettünk, de egyikünk se hozott fel semmit, ami a lánnyal kapcsolatban áll.Az ezt követő hetekben néha Facebookon ráírtam, meg SMS-ben is, hogy már tudom, hogy miért fél visszaírni, meg ugye tőlem is.Nem reagált rá semmit.Ugye az ezt követő hetekben meg hívtam koncertekre, de arra sem reagált, mondjuk ő amúgy sem az a kimozdulós fajta.A lány Névnapja és a barátom Születésnapja ugyanazon napra esik.Mind a kettőnek írtam egy-egy SMS-t hajnalban, melyben felköszöntöttem őket, a barátomat Facebookon is.A barátom az SMS-ben is és Facebookon is megköszönte.Pár nappal később írtam a lánynak egy SMS-t, hogy ha esetleg meg akarja beszélni a dolgokat, akkor facebookon beszéljük meg (ugye már régen le vagyok tiltva a számára) 3 napot adok neki, utána feladom.És az éjszaka arra ébredek, hogy csörög a telefon, elutasítottam a hívást.Jött kb. 3 SMS-em, ebből 2-szer a bátyja volt, hogy ha nem hagyom abba a zaklatást, akkor feljelent.A maradék egy SMS, pedig a lánynak az exétől jött.A bátyjának visszaírtam két szót.Ezután már teljesen kiábrándultam belőle. Kb ennyi a történet. És akkor most nem tudom, hogy a barátom tud-e erről az esetről.


És akkor a kérdés: Mit érezhet felém a barátom, mi lehet majd a reakciója, ha találkozok vele a suliba? Vajon barátként tekint még rám?


(U.i.: Bocsi a hosszúságért, de már ki kellet adnom magamból.Előre is köszönöm az értelmes normális válaszokat!)



2017. aug. 21. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi sem tudjuk, hogy a barátod tud-e erről az esetről.

De ha barátok vagytok, akkor miért nem beszélsz vele erről? Miért nem meséled el neki, hogy mi történt? Miért nem kérdezed meg, hogy ő mit gondol erről?

A lánnyal meg ne foglalkozz. Nem is értem, hogy minek kell írni neki, hogy van 3 napja válaszolni, amikor előtte sem válaszolt neked és letiltott. Azért ebből vehetted volna a lapot, hogy nem akar veled kommunikálni sem.

Ha tényleg zaklattad, akkor lehet, hogy a barátod már nem akar majd veled barátkozni.

Ha nem zaklattad, akkor meg jó lenne, ha beszélgetnél a barátoddal, hogy ne mástól hallja a történetet, hanem tőled, és ne csak azt tudja, amit a lány mond neki (ha beszélnek egymással). Meg a tanácsát is kérheted, hogy vajon miért reagálta ennyire túl a lány.

2017. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Amit én csináltam azt nem nevezném zaklatásnak.Erről senkinek se akarnék beszélni, mert kínosan érezném magam.És hát szerintem megpróbálok úgy tenni, mintha mi sem történt volna, ezt látom a legjobb megoldásnak.Ha ő nem hozza fel ezt a témát, akkor én se fogom.De igazából találkozni sem merek a barátommal, lehet egy ideig kerülni fogom a suliban.Sőt lehet, hogy a lány legjobb barátnője tud mindenről és szerintem ő a suliban marad (ugye elvileg ő is jóba van a barátommal).
2017. aug. 21. 15:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek válaszok!
2017. aug. 22. 07:01
 4/7 anonim válasza:
Lehet hogy ez az egész neked nem tűnt zaklatásnak, de a lány ezt másképp érezte. Az hogy nem jelentkezett egyértelmű jel volt hogy nem akar semmit. Szerintem ezek után mindenféleképpen beszélned kell erről a barátoddal. Ha kerülitek a témát egyre csak kínosabb lesz, és még a barátságotok is rá mehet. De te vagy benne ebben a helyzetben, szóval tedd azt ami szerinted s leghelyesebb.
2017. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért mehetne rá az egész barátság, ha egy témát kerülünk? Szerintem, ha ő nem fogja felhozni, akkor én sem fogom.Ha meg látom, hogy a lány barátnője a közelben van, akkor kerülni fogom őket, bár ő egy jó ideje levegőnek néz.
2017. aug. 24. 07:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor az jó ötlet, hogy én nem hozom fel a témát és majd ő felhozza, ha fel akarja?
2017. aug. 31. 08:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma találkoztunk egy kis időre.Ő is természetes volt, meg én is, szóval úgy tűnik, hogy ő ebből az egészből nem csinált olyan nagy ügyet.
2017. szept. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!