Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség? Miért vagyok rosszul...

Segítség? Miért vagyok rosszul mielőtt a legjobb barátommal találkozok?

Figyelt kérdés
Pár hete egyszerűen "félek" attól, hogy ha találkozni kell a legjobb barátommal. Reggelente feljön a sav. köhögök, görcsöl a gyomrom, a legutóbbi napokban hányok is. Amikor találkozunk, ez az érzés szép lassan elmúlik, de előtte még elmenni is alig bírok otthonról. Nem értem mi van velem, de kezdek nagyon félni ünmagamtól. Az van, hogy ha nem tartjuk a kapcsolatot akkor hiányzik, ha meg tartjuk akkor rosszul vagyok. Nem utálom őt vagy ilyesmi épp ezért nem értem mik nálam ezek a tünetek. Kezdek félni, hogy ez "pszichés". Nem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e, de azért megköszönném ha tudna valaki segíteni.

2016. jún. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs valamiféle megfelelési kényszered feléje?
2016. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen neműek vagytok?
2016. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te egészen véletlenül egy kissé belezúgva a te legjobb barátodba? Ha igen,akkor amint szembenézel az érzéssel,elfogadod és igyekszel feldolgozni,akkor ezek a dolgok enyhülni fognak.
2016. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mivel a problémát teljesen nem látom át, így ha segítséget szeretnél kérlek írj üzenetet.

Amennyiben mindketten azonos neműek vagytok akkor elképzelhető, hogy szerelmes vagy belé, de képtelen vagy ezt elfogadni és tudatosítani magadban. Mikor viszont végre találkoztok csak arra koncentrálsz, hogy végre együtt vagytok, és más nem számít.

Ha ellenkező neműek vagytok ugyanez lehet az ok, és rettegsz attól, hogy ő nem viszonozná.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt ez kezdődött nem történt vmi barátod és közted? (pl: vita,vagy beszólt neked)


Illetve mióta vagytok barátok?


Én néha érthetetlen okokból akkor izgulok egy picit ha rég találkoztam legjobb barátnőmmel,de hogy miért nem tudom. Persze ennyire sose voltam rosszul. Csak bennem van egy minimál izgulás ami talán az lehet,hogy nagyon várom a találkozót.De rosszul ?? :D áá sosem.


Amit leírtál nekem érettségi, vizsgák,állás interjúk előtt szokott lenni,bár köhögni nem szoktam,inkább hasmenésem van.


Én is arra tippelek,hogy vmiféle megfelelési kényszer lehet.

2016. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdesz félni, ez pszichés? Miért szerinted mi más lehet? Látsz bármi esélyt másra? XD

Gondolkozz érzelmeiden olyankor. Minél jobban megfogalmazod, annál jobban felültudod írni és nevelni magad.

2016. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!