Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen személyiséggel miért...

Ilyen személyiséggel miért nehéz barátnőket találni? Kedves vagyok, de ha kell, nagyon őszinte. Nem pletykálok, de lehet velem értelmes dolgokról beszélni és programot csinálni.24L

Figyelt kérdés
És még ami fontos: nem szeretem a drámát, és a nyavalygást. Szívesen meghallgatom egy barátnőmet ha problémája van, de ne arról szóljon már MINDEN! Miért olyan nehéz olyan barátnőt találni, aki egyenes jellem, plusz nem nézi lelki szemetesládának az embert?

2017. aug. 24. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert az átlagos, többség lányok pont a te ellenkeződ.

Imádnak nyavalyogni, hisztizni, egymás képei alá azt hazudni hogy mennyire szépek (csak önbizalomnövelőnek használják egymást), stb.


Sok sikert a kereséssel. Én nem fogadtam be magam köré az ilyen selejt embereket, csak nagyon értelmes embereket, és nagyon megérte várni rájuk.

2017. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mintha en irtam volna ki a kerdest.


En azt figyeltem meg, hogy az emberek csak akkor ertekelik az oszinteseget, ha nem felejuk iranyul, vagy ha pozitiv megerositeskent van talalva. Maskepp bunko vagy.


A drama meg leteleme a csajoknak. Valszeg az erzelmesebb beallitodottsaguk miatt. Nem igazan talalkoztam meg olyan lannyal aki ne szerette volna neha megkavarni az allovizet, ha epp olyanja volt. Volt aki azt elvezte, hogy kamubol hisztizik meg kiborul csak ne unatkozzon.


Baratkozz inkabb sracokkal. Bar azok meg ugy is tobbet akarnak majd.


Fuh de nem lennek csaj.

2017. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is csak az ilyen embereket fogadom be, és becsülöm is őket :) Olykor lemorzsolódnak, most jelenleg 2 ilyen "magamfajta" barátnőm van. Elkeserítő hogy milyen kevés ilyennel találkozom, pedig szerintem szórakoztató és megbízható barátnő vagyok. Vagyis hát, kinek mi a szórakoztató ugyebár :'D
2017. aug. 24. 22:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Osszesen hany magadfajta baratnot szeretnel?
2017. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, a srácoknak vagy barátnőnek kellek, vagy sehogy. Pedig velük valahogy egy nyelvet beszélünk, olyan jó lenne pár fiú haver... :) Ha viszont kedves vagyok, akkor gyakran félreértelmezik sajnos, pedig nem célom hülyíteni senkit sem.
2017. aug. 24. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzeted. Egy normális gimibe járok, mégis rengeteg nyivákoló hisztis lány van itt a tanulmányi eredmények meg valahol a béka feneke alatt. Nekem sincs sok barátnőm de ok tényleg olyanok mint amilyet te írtál. Persze az egész osztállyal(egy ember kivételével) jóban vagyok de sokan csak drámáznak nekem hogy ki milyen (pletyka amit ki nem allhatok) meg h sokat kell tanulni bla bla..

Én úgy vagyok vele, hogy a kedvesebb több. Jól megvagyunk a barátnőimmel, meg pár fiú osztalytarssal és nekem ez többet ér mint a nyavalyogós társaság ahol vannak rengetegen.

Sajnos sok ilyen lány van de vannak még kivételek és lesznek is úgyhogy ne add fel!

2017. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :) A remény hal meg utoljára, bár én már kezdem feladni... Azért jó olvasni a hozzászólásaitokat, hogy megértetek engem.


Ugye azt mondják, hogy a többség nem tévedhet, de szerintem mégis a többséggel van a baj. Nem vonódok bele értelmetlen játszmákba, és nem tettetem olyannak magam, amilyen nem vagyok. Akkor inkább már mozgok vagy nézek egy filmet ilyen társaság helyett.

2017. aug. 24. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nehéz, mert ezek igazi értékek és kevés ember nevezhető igaz lelkűnek.Örülj neki ha van két ilyen barátnőd,nem amennyiség hanem aminőség a fontos.Ha megmaradsz ilyen lelkületűnek a hasonló beállitottságú embereket fogod magad köré gyűjteni,mert gyorsan kifogod szűrni ki az aki nem ilyen.

Sajnos,igaz a legtöbb lány nem ilyen,sokan szeretnek kétszinüsködni,pletykálni, összesúgni másokról mégha azok jelen is vannak.

2017. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ilyen vagyok.

Miért nehéz? Mert az emberek nem szeretik, ha őszinte vagy velük.

Engem sem szerettek a "barátaim", mert megmondtam a vmnyemet (nem bántóan, de képesek voltak megsértődni azon is, hogy az adott smink pl. pocsékul állt nekik), nem beszéltem ki a másikat a háta mögött.

Egyúttal unalmasnak találtak, mert nem a smink-fodrászat-divat volt a kedvenc témám, hanem a filmek, könyvek, kultúra, vagy épp történelem.


Én két éve végleg megszakítottam velük a kapcsolatot. Addig is csak mint lelki szemetesláda fukcionáltam, de mikor nekem lett volna szükségem rájuk, leszartak - na, akkor mondtam azt, hogy elég volt.


A párom szerencsére gerinces, őszinte és az összes barátja ugyanolyan egyenes ember. De ő megválogatja, kikkel kerül közelebbi kapcsolatba, és akit jellemtelennek tart, azzal kerüli a kontaktust.


28n

2017. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!