Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen fiu az aki...

Szerintetek milyen fiu az aki "megver" egy lányt?

Figyelt kérdés
Ez igazabol egy regebbi tortenet de me mindig ezen szoktam gondolkozni neha es nem tudom hogy en voltam-e teljesen a hibas vagy nem. Ugy volt hogy volt egy nagyn jo fiu baratom (legyen F) csak en elkezdtem tobbet erezni iranta. Sokat beszelgettunk es egyszer leirta hogy tetszek neki. En ott nagyon megorultem. Egy kozos baratunk(B) azt mondta segit minket osszehozni. Ez eddig oke de F elkezdtett megvaltozni kevesebbet beszeltunk es kerulte a tarsosagom. B-nek azt mondta hogy nem akar velem osszejonni mert tul kicsi vagyok (164cm o pedig 185cm lehetett). Itt en nagyon megharagudtam mert akkor minek mondja el. elkezdtunk ezzel a "kicsi" szoval viccelni a baratnommel. Szinte minden mondatba beleraktuk. Egy ido utan elmult ez az egesz mar csak egy kis feszultseg volt koztunk csak nalunk az osztalyban ugy volt hogy karacsonykor huzunk es en F-et huztam. Teljesen kesz voltam mert ugy volt hogy amikor odaadjuk az ajandekot adni kell egymasnak puszit. Elerkezett az ajandekozas es meg is tortent odaadtam az ajandekot es a puszi is megtortent. Nagyon gaz volt az egesz. Ezutan jott a szunet. Visszamentunk suliba de meg mindig feszult volt egy kicsit a hangulat koztunk. Egyszer valahogy F visszahozta ezt a kicsizest es mi(a baratnommel) megint elkezdtuk de egy ido utan ujra nem nagyon mondtuk. Aztan megtortent... februar 13-án az utolso orank tesi volt ahol a tanar nem akart minket kinozni ezert megengedte hogy partizanozzunk. F volt a partizan. En ellene jatszottam. Kidobtak en atmentem a helyemre. A csapatom kidobta az utolso embert. Ekkor atjott F. Ment a jatek amikor egyszercsak teli erobol 2 meterrol arcondobta a baratnomet. Ott nagyyon merges lettem mondtam hogy ezt nem ussza meg. odapattant hozzam a labda es en is nyakondobtam. Megfordultam hogy beszeljek a tobbiekkel amikor F odajott es terden rugott.Ilyenkor megijedtem es a "sokktol" elkezdtem nevetni erre megkerdezte hogy ,,Ez most jol esett?" En meg mar csak buszkesegbol is azt mondtam hogy igen. Ekkor megfogta a nyakam megrangatott es lelokott a foldre. Nagyon megijedtem. Az egesz olyan volt mint a filmekben. Lelassult minden de megis olyan gyors volt. Felultem a foldon es elkezdtem sirni. Odajott mindenki a tanar is. Az oszatlytarsaim egymastol kerdezgettek hogy ez mi volt. A tanar kivitt hogy beszeljunk 3man. Leultunk beszelni megkerdezte a tanar hogy a kapjon e beirast vagy ne. Azt mondtam ne mert hibasnak ereztem magam. Ezutan nem tortent sok minden. Beszeltunkn az osztalyfonokkel masnap. B azt ondta hogy en voltam a hibas masok azt mondtak hogy nem. Igy most fel ev elteltevel meg mindig nem tudom hogy en voltam e a hibas vagy nem. Es ezt szeretnem megkerdezni hogy szerintetek en is hibas voltam e vagy nem? Megerdemeltem hogy "megvert"?? Milyen fiu az aki megut/megver egy lanyt?? 15/L

2017. aug. 25. 16:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"De szerintem most volt az utolsó hogy ilyen egyértelmű és egyszerű dolgot elmagyarázok "


Még egy ember aki igazságként kezeli a véleményét és nem véleménynek. Mérhetetlenül egoista vagy.

2017. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat :)
2017. aug. 25. 19:19
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

"Te Adam vagy ki vagy... Mire ekkora nagy a szád? Te nem vagy ember ha egy nőt megütsz. És még te osztod az észt...Nagyon gáz vagy

20/L"


Egy 20 éves "nő" értelmes kommentje. "ádám.. VAGY KIVAGY, MIRE EKKORA NAGY A SZÁD? GÁZ VAGY"

Ennyi elég is volt hogy megmutasd az értelmi szinted. Nem süllyedek le a cigány, undorító stílusodra, már azzal beoltottad saját magad hogy írtál egy kommentet.


""Igazi kis feminista vagy" jézusom... 15 éves a kiscsaj, biztos feminista"

A feminista nők szokása az, hogy provokálnak az utcán egy férfit, aki ha megüti őket utána áldozatként mutatják be magukat, hogy mekkora köcsög a pali, hogy nőt megüt. És neked is csak annyi eszed van, hogy képes voltál a legkomolytalanabb mondatot komolyan venni, és azzal beszólni.


Nyugodtan lehet belém kötni továbbra is, engem fikázni, és akkor csak személyes sértéseket fogunk egymásra dobálni ahelyett hogy a kérdezőről beszélnénk. :)


"Tény és való, értelmes felnőtt ember nem így kezeli a problémáit (most rád nézek Adam 333),"

Az a lány amelyik nekem beszól élőben, általában leüvöltöm, illetve ha közelibb ismerősöm akkor pofozok. A barátnőmet rendszeresen verni szoktam.


"Még egy ember aki igazságként kezeli a véleményét és nem véleménynek. Mérhetetlenül egoista vagy."

Rendben, örülök hogy elmondtad nekem milyen a személyiségem. (Hogy megértsd: Kb. azt csináltad, hogy egy embernek azt mondtad: Te ember vagy. Ez köztudott, nyílvánvaló.)



"Még egy ember aki igazságként kezeli a véleményét és nem véleménynek."

Én tudok érvelni amellett amit írok, értelmesen. És így is nagyon lealacsonyodtam a kérdező szintjére, hogy tudjak veletek vitatkozni.


Mint tudjuk, titeket nem érdekel az hogy kinek van igaza igazából, csak azt nézitek hogy ki milyen hangsúlyban ír. Ha valaki nektek nem tetsző hangsúlyban ír, akkor dobálóztok ilyen személyes hisztis sértésekkel, mint egy ez a 20 éves lány, és képtelenek vagytok rendesen érvelni és a témánál maradni.

Jah, meg ugye van az a rögeszmétek, hogy nőt nem ütünk meg, és aki ennek ellent mond, azt azonnal elítélitek. Ha tegyük fel egy nő engem megütne, akkor olyat adnék neki hogy kifekszik. Ha pedig szándékosan fájdalmat okozna valamivel, dupláját adnám neki vissza.

Ha egy hisztis, retardált emberke vagy, akkor ezen valószínűleg te is fennakadtál, mert hát nőt hogy ütnénk meg. Attól hogy nő, ugyanúgy jár neki a verés, ha kiprovokálja, mintha fiú lenne. Nincs ám kivétel.

2017. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13. Kicsit sem érdekel a hangsúly, a mondandód tartalmával vannak még mindig gondok. Aki szerint normális reakció piszkálás miatt megrúgni és fojtogatni egy lányt, jézus....
2017. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz ha valaki, ennyire nem tudja kezelni a szociális helyzeteket. Nehogy már egy csaj oltogatásain ennyire dühbe guruljon. Ráadásul meg is volt a lehetősége, hogy megdugja a csajt. Nagyon béta a fiú. Örülj, hogy nem jöttél vele össze.
2017. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen, hibás vagy mert provokáltad ettől függetlenül nem mondanám, hogy megérdemelted, hogy valaki fojtogasson és bántson és még azt sem mondanám, hogy hű de nagyon megüthetted egy labdával. Nem jól reagálta le, ebben igazad van, viszont neked sem kéne kiprovokálni, hogy megverjenek. Gyerekek vagytok még, nem mondanám, hogy életre szóló hiba lenne mindkettőtök részéről és ha elszeretnéd ezt simítani, ne állj szóba vele, nincs értelme olyannal beszélni aki bántalmaz.
2017. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Adam 333, te hallottál már olyasmiről, hogy az erőszak nem feltétlenül megoldás? Én értem, amit mondasz, te aztán nem hagyod, hogy bárki, főleg egy nő ne úgy viselkedjen, ahogy elvárod, gondolom a kompromisszum, megértés, tisztelet (és hagyd ki ennek a szónak az analizálást, mert nem fogsz meggyőzni senkit) és a jó bánásmód nem szerepel a viselkedésed repertoárjában. Ha bánt duplán adod vissza? Korrekt:) Gondolom ezzel a hozzáállással mindent meg tudsz oldani az életedben. Az emberek pedig inkább szeretnek, mintsem tartanak tőled, vagy egy agresszív, soviniszta baromnak tartanak. Valószínűleg még ezt sem merik megmondani neked, nehogy jól odasózz, hisz hogy mer valaki csúnyát mondani rád, neked is jobb, ha mindenki hallgat. Nem a feminizmusról van itt szó, nem arról, hogy mennyit hisznek magukról a nők, és még csak nem is arról, hogy szegény te és hozzád hasonlók mennyire áldozatai vagytok a nők ilyesféle hóbortjainak, és ezt milyen undorító eszközökkel akarjátok elnyomni, hogy minden a saját uralmatok alá kerüljön, mert rettegtek attól, ha valami legalább egyenértékű veletek. Nálad nehezebb kevesebbnek lenni emberként. Itt csak arról van szó, hogy a gondolkodásod kimerül abban, hogy "én". Sosem lesz ott "te", "ő" vagy épp "mi". Te aszerint fogsz cselekedni és másokkal bánni, ahogy a saját érdekeid és elveknek nem nevezhető nevetséges és hányingerkeltő gondolataid megkövetelik tőled. Sosem fogsz arra gondolni, hogy a szemedben nevelő célzatú vagy akármilyen pofon, ütés, rúgás, agyonverés az áldozatodra milyen hatással van. "Jaj, szegény nők picsognak mert kaptak egy pofont, jaj, bele ne haljanak már a kis ostoba semmirekellő útszéliek". Ugye? Egy ember kap egy pofont, vagy többet, térdre borul előtted, mert legyőzted (az egyetlen dologgal, amid van), és megeshet, hogy ez elindít benne valamit, majd tíz év után zokoghat, hogy mit vettél el tőle, min ment keresztül a hatalmas férfiúi marhaságod miatt. De gondolom téged ez sem érdekel, biztosan a hangsúly miatt, már izzik is a tenyered a pofonokra egy ilyen után, uram isten, gusztustalan nő vagyok, mégis hogy voltam képes gondolkodni, főleg ezzel megsérteni téged? Upsz, nem sértettelek meg. Csak az önimádatodat. Illetve akkor mégiscsak megsértettelek, hisz te ennyi vagy. Igen, ez az, halljam, hogy te nem csak ennyi vagy, mondd el nekem, mennyire nem ismerlek és mennyire nem tudom, milyen is vagy valójában. Nos, kedves Adam 333, aki ennél több, az ennél többet mutat. Én elhiszem, hogy meg akarod védeni magad, mindenki ezt akarja, és nem kell buksin simogatni valakit, aki szeges deszkával ront ránk, de lennie kellene benned valahol moralitásnak, és annak pedig határokat kellene húznia. Nem sikerült. El vagy cseszve úgy rendesen.


Ami pedig téged illet kérdező, nem mintha ezek után olvasnád a válaszokat, gondolom minden kedved elment tőle, de ez valóban gyerekdolog. Idővel megtanuljátok majd, hogy egy probléma megoldása nem ilyen dolgokban merül ki. Talán azt is, hogy mi probléma. Ez nem az. Ő visszautasított, te elvileg elfogadtad, de azért még piszkáltad. Ez nem módi. És neked sem esne jól. Neki pedig nyilván nem megrúgnia meg földre löknie kellett volna. Egyikőtök sem érett még ahhoz, hogy tudja, milyen helyzetben mi a legjobb, és hogyan kell bánni másokkal, illetve másokat és a döntéseket kezelni. Vagy akármit kezelni. Felejtsd el, nem ez fog számítani az életedben. Talán mindkettőtök hibája, talán egyikőtöké sem, hogy senki sem tanított másra.

2017. aug. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Koszonoma valaszokat ertettem:)
2017. aug. 26. 08:58
 19/22 anonim ***** válasza:

Adam333 te egy nagyon jó ember lehetsz :D a barátnődet vered, ezek szerint csak nőkkel kezdesz ki és mivan ha egy férfi megüt? :D elmenekülsz? Na itt az értelmi szinted ;)

19/L

2017. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Beleszerettél a fiúba. Apukát sokat vert?
2017. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!