Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakinek a testvére a legjobb barátja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy ideig laktam együtt egy testvérpárral, kábé két év volt köztük, nekem ez nagyon fura volt, hogy testvérek is és lakótársak is, ráadásul mindenhová együtt mentek, tényleg legjobb barátnők voltak. Én nem tudnék olyan emberrel együtt lakni főiskolán vagy egyetemen, aki a családtagom, úgy érezném, semmi magánszférám nincs. :D

Ez csak nekem olyan furcsa meg kicsit "gáz", hogy valakinek a testvére a legjobb barátnője, vele lakik egy szobában, tudtommal ugyanazt is tanulták és együtt járnak szórakozni és bulizni és mindent együtt csinálnak? :D


2017. aug. 27. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi furcsa.Én is ilyen szinten jóban vagyok a nővéremmel :D
2017. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is össze vagyunk nőve a húgommal, egymás legjobb barátnői vagyunk, nagyon sok időt töltünk együtt. (Viszont külön baráti társaságunk is van, de ha valaki megkérdezi, akkor határozottan ő a legjobb barátnőm.) 22N és 20N
2017. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen jóban lehetnék a húgommal.
2017. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi meglepő nincs,ha valakivel együtt nősz fel bizalmat érzel iránta és kötődni fogtok egymáshoz.Nálunk is nagyon szoros a kapcsolat,bár nem túl nagy a korlülonbség ami szerintem sokat számít.
2017. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a testvérrel lakni,mint egy idegennel.Nagyon jó,hogy igy összetartanak.
2017. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fura. Szerintem tök jó lehet. Sajnos nekem nincs testvérem, de ha lenne, akkor ilyenre vágynék. Unokatesóim vannak. Közülük egy nagyon közel áll hozzám, nemcsak rokonok vagyunk, hanem barátnők is, mi is járunk együtt bulizni, szórakozni.
2017. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó dolog, legalább közös a családi háttér, jól ismerik egymást, ami ugye emiatt nem véletlen.

Én is nagyon jóban voltam a húgommal, közös programos, közös problémák, stb, csak sajnos ő pár éve teljesen eltűnt a család látóköréből, miután férjhez mnet. Nyilván a férj is közbejátszik, nem kicsit. Hiányzik, anyámnak pláne, de nem tudunk tenni semmit.

2017. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy szerencsés
2017. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nekem fura :D Lehet azért, mert sajnos köztünk elég nagy a korkülönbség, így nyilván nem egyeznek a köreink, együtt élni sem tudnánk :D
2017. aug. 27. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű hogy a korkülönbség miatt érzel így,hiszen vegyünk példának egy 24 évest és egy mondjuk 16-ot,azért meglehet hogy nem talál a szó.

Nekem is van egy fiú testvérem,most külföldön él,amíg itthon volt mi is olyanok voltunk mint két legjobb barát,és persze most is azok vagyunk, amikor hazajön együtt megyünk mindenhová.

Szóval ez természetes dolog.

2017. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!