Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan hely ahol könnyen...

Van olyan hely ahol könnyen lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
24 éves Budapesti lány vagyok. Eléggé kevés barátom van. Olyan akivel közös érdeklődési köröm lenne és a korosztályom nincsen. Szeretek fényképezni,vezetni, kirándulni, hülyéskedni és világot látni. De nincsen olyan személy akivel ezeket a dolgokat űzhetném.

2017. aug. 28. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

25/L vagyok, én is pont ezen gondolkoztam :)

Szeretek alter koncertekre járni, utazni, de csomószor nincs kivel.

2017. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A neten vannak fotós, kirándulós beszélgetős fórumok. Regisztrálj, levelezz, ott találsz barátokat, akikkel majd közös programokat is szervezhettek.
2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

túraklub

fényképészklub


Én is szeretek túrázni, utazni, olvasni - s ezekhez nem nehéz közösséget találni


Géza, Budapest

2017. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Én is imádok kirándulni, vagy akár beülni valahova,de sokszor nincs kivel.
2017. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen fotós oldalakkal az a baj hogy inkább leoltják egymást. :/

Én is szívesen beülök teázóba pl és elmélkedek valakivel pl. Sulis időszakban ez könnyebb volt. :)

2017. aug. 28. 17:21
 6/8 anonim válasza:
#4 vagyok. Imádom a teát :D egyébként nekem így iskola közben sem olyan egyszerű ez,főleg az új hely miatt mert itt nem ismerek még senkit.
2017. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En is igy vagyok ezzel, ha valakinek van kedve baratkozni irhat :) Kerdezo, te is :) 18/L
2017. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hely az van, de barátokat szerezni soha nem könnyű
2017. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!