Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem igazolt vissza Face-en?

Miért nem igazolt vissza Face-en?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a melóhelyen, sokat beszélgettünk, leveleztünk is. (papír alapon) Mikor bejelöltem, nemhogy nem igazolt vissza, hanem az oldalát is úgy állította be utánna, hogy ne is lehessen jelölni. Ez rosszul esett. Kb fél éve volt ez. De az még inkább, hogy észrevettem, az egyik kollégámat viszont visszaigazolta. Tudom, vele nem dumált annyit, mint velem. Miért van ez? (csak 1 ismije volt a melóhelyen még pár hete is, de most már a közvetlen kollégám is az.) Ennél már csak az lenne rosszabb számomra ha, Ő jelölte be a kollégám. Nem hinném, h a koll. be tudta volna jelölni, ha át volt állítva az oldala.
2017. aug. 30. 12:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi előző.
2017. szept. 2. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!