Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos h ilyet érzek?

Jogos h ilyet érzek?

Figyelt kérdés

A legjobbbarátnőm azt mondja h nem érzi magát szépnek és egyáltalán nem ertem mert gondolja ezt mert szerintem gyönyörű és sok más ember szerint is. Egy csomó fiúnak is bejött már voltak pasijai és még most is alakúlóban van egy fiúval.

És még így is kételkedik magában amit nem értek. Én mindig mondom ha feljön ez a téma h nagyon szép őszintén gondolom ezt. És ez nekem esik nagyon rosszul h mondja magárol h ronda hiszen tökéletesen sima az arca a bőre nekem meg tökre pattanásos meg miteszeres és engem ez nagyon zavar h ő olyan sima szép arccal nem tartja magát szépnek. Ilyenkor belegondolok akor én mi vagyok? És ez rosszul esik nekem és mérges leszek rá meg egyben szomorú is..

Szerintetek jogos?



2017. aug. 30. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak felidegesítenek az ilyen emberek. Szerintem azért csinálják, mert hallani akarják, hogy ők milyen szépek. Ez talán valamilyen szinten beképzeltség. Ha megint feljön ez a téma, és lerondázza magát, mondd neki, hogy ja, szerinted is. Nézd meg a képet amit vág, meg azt a sértődöttséget. Azután fogsz rájönni, hogy csak játszotta a fejét.
2017. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős :/ Szerintem is csak azért mondogatják ezt folyton, mert élvezik, hogy erre egyből mindenki elkezdi mondani nekik, hogy "Pedig gyönyörű vaaaagy"..Szerintem ne mondj semmit, amikor legközelebb így "sajnáltatja" magát, hátha leesik neki, hogy gáz, amit csinál.
2017. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mártírkodik, idegesítő és egyben gusztustalan emberi tulajdonság.
2017. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy csak sajnáltatni akarja magát.

Barátnőm is folyton mondogatja magára, hogy így meg úgy rona, de csak azért, mert az ő fejében kialakult egy "tökéletes testkép" és mivel ő nem úgy néz ki, ezért rondának tartja magát. (Az ő tökéletes testképe amúgy a 45 kilós, nádszál koreai modellányok amit naná hogy nem tud elérni.)

2017. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ha egyszer már elmondta, hogy rondának tartja magát, miért ismételgeti? Ezt már nem tudod megmondani, igaz? Nem hinném, hogy kérdezgetitek tőle, hogy "amúgy szépnek tartod magad?"..
2017. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Sima beszélgetésben is előjöhet, pl. látnak egy szép embert és megjegyzi hogy "ó én miért vagyok ilyen ronda."

Vagy éppen szomorú a kinézete miatt és ezért beszél róla a kérdezőnek. Mert tudod...a legjobb barátnője.

2017. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt látványosan a "hattyúk halálaként" adja elő akkor mondanám neki,hogy ha így gondolod akkor biztos igaz is. Viszont gondolom kedves Kérdező,meg tudod ítélni hangszín és hasonlók alapján,hogy csak sajnáltatja magát,vagy tényleg gondjai vannak. Ezzel annyi a probléma,hogy ha komolyan is gondolja,akkor sem tudsz neki segíteni. A te szavad számára nem fontos,mert akkor már másképp állna hozzá.
2017. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném h sajnáltatásból mondja mert ő nem olyan tényleg így érzi de nem értem el is sírta magát egyszer. Azt se képes elhinni hogy vékony mert korábban volt rajta egy nagyon kicsi felesleg de folyamatosan edz mar telleg eleg vekony de ezt se hiszi el.
2017. aug. 31. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!