Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon bűntudatom van ez a...

Nagyon bűntudatom van ez a lány miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon aranyos Skypeon ismertem meg, tényleg nagyon kedves, és én tudom, hogy bejövök neki. Az a baj a lánnyal, hogy 120 kiló, és tényleg elég dagi, és nagyon rossz embernek érzem magam, hogy ez miatt nem szeretnék tőle semmit. Vagyis szeretnék, de legbelül tudom, hogy ez nem fog nálam működni, mert nem tudom felül múlni az ízlésemet. Rossz ember vagyok?
2017. aug. 31. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Arra vagy programozva, hogy az egészséges alkatú nőkhöz vonzódj. Ilyennek nem csoda ha nem tudsz ellent mondani, és jól is teszed hogy nem hazudsz sem magadnak, sem neki erről, mert akkor csak mindkettőtöknek rossz lenne.

Közöd nincs a rossz emberséghez.

2017. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ez a válasz lehet, hogy rávett, hogy én is is kezdjek valamit magammal, mert ez a másik fél nézőpontjából is lehet. Én 92 kiló vagyok, és lehet, hogy ezek után ezen változtatni fogok.
2017. aug. 31. 21:59
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi lenne ha együtt változtatnátok?
2017. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyözködd róla hogy képes lefogyni és bátorítsd, és ha sikerül neki és jó csaj lesz szabad a pálya
2017. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!