Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ezután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ezután kevésbé legyen bűntudatom?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb fiú barátom, teljes mértékben megbízunk egymásban és ezért küldtünk egymásnak olyan képeket és üzeneteket, amit már megbántam, mert nekem párom van. Tényleg csak barátságból és a megbízás jeléül küldtük a képet, de nekem nagyon bűntudatom van. Mit tegyek?

2017. máj. 10. 15:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy fordított esetben ez szakítóok lenne?
2017. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Legalabb itt ne hazudj... :')
2017. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Jó, hogy még te is elhiszed magadnak :D ez de szánalmas
2017. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nem szoktam sajnálni amikor sírnak hogy kikerültek valahova a képeik.
2017. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mit hiszek el?
2017. máj. 10. 16:08
 6/23 anonim ***** válasza:
5.: amit magadnak is hazudsz, hogy ez csak a barátságotok bizotsítása. Ne röhögtess, biztos az is a biztosítás, amikor a kedves haverfiú kiveri a képeidre
2017. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mármint a kapcsolat alatt küldtél ilyeneket? Hát, ja; az elég gáz. Beszéld meg a barátoddal. Ha megbocsát, valószínűleg elmúlik ez az érzés. Ha nem, akkor meg tanulópénz.
2017. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm az értelmes választ! Igen a kapcsolat alatt, tudom, hogy nagy hülyeség volt. Gondoltam rá, hogy elmondom neki, de nagyon félek, hogy mit fog szólni.
2017. máj. 10. 16:14
 9/23 anonim ***** válasza:
Pomtosan milyenek azok az "olyan" képek és üzenetek?
2017. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Megfogalmaztam egy kisregényt, de inkább töröltem, mert rájöttem, hogy felesleges lenne itt bármit felvázolni...Inkább egy kérdés, vagyis kettő:

1: Hogy lehet barátságból küldeni valakinek "olyan" képet?

2: Mióta kell ezzel bizonyítani akárki felé is a megbízást?!


Azt hiszem gyorsan küldök a legjobb bnőmnek egyet...


N27

2017. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!