Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem engedi, hogy felhívj...

Roland1.9 kérdése:

Miért nem engedi, hogy felhívjam? Ez nekem kezd fúra lenni.

Figyelt kérdés
Van egy internetes barátom,kb 1 éve ismerem.Néha küld magáról képet,vagy videót,meg én is.De soha nem engedi,hogy felhívjam vagy,hogy videóhívásozak vele..Mi lehet a baja?

#hogy felhívjam?fúra
2017. szept. 2. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
bármi. én nem tudom, kiről van szó, mégis honnan tudjam, miért nem szeretné, hogy felhívd? ha barátok vagytok, meg lehetne beszélni a dolgokat. ha ő nem nyitott erre, akkor az már nem biztos, hogy barátság. én legalábbis megmondanám a másik félnek, ha valami bajom van vele vagy esetleg problémám van magammal...
2017. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De elvileg nagyon bír,meg én is őt..Csak ez eléggé zavar..
2017. szept. 2. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen videókat szokott magáról küldeni? Konkrétan neked szól vagy random? Ha random akkor lehet csak átver. Ha neked szóló akkor arra tippelek hogy mással lakik (család, barát/barátnő) és nem akarja hogy tudjanak rólad.
2017. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát olyan videót eddig nem küldött,ami konkrétan nekem szól..Szüleivel lakik,és "elvileg" tudnak rólam
2017. szept. 2. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert élőbeszédben azonnali válaszadás kényszer van, nem várhatsz másodperceket minden mondat előtt, csetelésnél meg előre felvett dolgoknál viszont saját magadnak osztod be az időt
2017. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi lehet még?
2017. szept. 2. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég neki az online kapcsolat.nem vágyik többre.

Egy online ismerettsegnel nincs is meg az a huzoerő. Nincs motiváltsága szemelyesbe atvinni. Nincs hianyerzete.

2017. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emögött sajnos bármi lehet. Én hasonló helyzetben voltam, aztán kiderült, hogy a másik fél nagyon csúnyán átvert, teljesen másik személy volt, mint akinek kiadta magát, ha gondolod leírom a sztorit privátban...
2017. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 vagyok,

áhh, tudod mit, bemásolom, amit egyszer egy másik kérdéshez írtam. Ott van minden, ugyanezt tudnám csak leírni:


A fiút egy játékon ismertem meg. Buta voltam és naiv. Nem akartam vele összejönni, de addig könyörgött, hogy adjak neki esélyt, hogy beadtam a derekam. Tudniillik, én mindig úgy voltam vele, hogy ha már kapcsolatban van az ember, akkor belead mindent, és nem adja fel semmiért sem. Egy évig húztuk, de egyre gyanúsabb volt, hogy hiába küldőtt magáról képeket, soha nem akart velem Skype-olni, pedig a haverjaival napi szinten Skype-olt. Kezdtem gyanakodni, nyomoztam utána, feltörtem a Facebook-ját, emailjét, mindent, amit csak tudtam, mert a hülye megadta a jelszavát és mindenhol ugyanaz volt. Mikor beléptem Facebook-jába, egy Fanni nevű lány felhasználójában találtam magam, az emailjei között pedig az anyja küldött valamit, amiben többször is szerepelt a Fanni név. Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy az a Fanni egy haverja, de mindig közel voltak egymáshoz, meg neki adta a Facebook-ját, meg további magyarázkodások. Bejelöltem ezt a Fannit. Visszajelölt, az ismerősei között pedig találtam egy fiút, azok a képei voltak fent, amiket én megkaptam a "barátomtól". Nyilvánvaló volt, majd be is vallotta, hogy ez a Fanni adta ki magát fiúnak és jött össze velem, de még neki állt feljebb, megpukkadt és letiltott mindenhol. Soha nem bírtam kideríteni, hogy miért csinálta ezt velem, de közben sok mindent megadott magáról, a lakcímét is fejből tudom, írtam is egy levelet az anyjának, feladtam a postán tértivevénnyel, de Fanni mamája vette át. Nem kaptam választ, pedig mindent leírtam, odaírtam az elérhetőségeimet, és egy bizonyítékot, mert egyszer Fanni küldött nekem egy szerelmes levelet a fiú nevében, azt úgy visszaküldtem borítékkal együtt.

2017. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!