Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anyukám miért nem engedi hogy...

Anyukám miért nem engedi hogy elmenjek a barátnőimhez?

Figyelt kérdés

Mindig ha esetleg elmegyek a barátnőimhez, (ami ritkán történik meg) akkora hisztit rendez meg üvöltözik.

Most hétvégére az egyik legjobb barátnőm meghívott magukhoz hogy aludjak ott. Anyukám teljesen kiakadt, meg minden. De ezeket a kitöréseket mindig részletekben kapom meg. Megkaptam már hogy: hogy fogok én tanulni? (pénteken, és vasárnap, mivel délelőtt hazajövök) meg hogy milyen baromság, más családját zargatom(aha, amikor ő hívott, hogy nagyon szívesen várnak..) És úgy lesz, hogy 9:30-ra jön ide a házunk elé, és onnan megyünk hozzájuk, és akkor anya kiakadt, mert nagyon fáradt, és nem hagyom aludni, mert 9-re iderendelem azt a kis k*rvát..(egyébként anya hétvégén is max nyolcig alszik, és nem is hozzánk jön fel, csak én megyek le.) És mondta anya hogy ez a lehető legnagyobb baromság a világon.Megkérdeztem tőle hogy ő sose aludt ott barátnőjénél tini korában? Erre a válasza:Dehogy is!(na ez a baj..) És


Szerintetek mit csináljak hogy ne parádézzon ilyenkor ennyire? Még azon is kiakad ha simán átmennék, és nem is alszok ott. Ott aludni meg kb. 1-2 évente egyszer szoktam valakinél.

Annyira elszomorít ez az egész. Olyan sok barátnőmék és a családjuk úgy van vele hogy a barátnők bármikor átmehetnek, bármikor elmehetnek máshova.stb. Olyan mázlisták.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!:)

14/L


2015. máj. 28. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Bezsélgetsz vele erről, miért kell jelenetet rendezni, miért mond ilyeneket?

Amúgy hány éves? Ha ilyen 45-55 között, simán klimaxolhat például, de az undorító viselkedés alól ez se menti fel...

2015. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele és kérdezd meg,hogy miért így reagál.

Gondolom nem 100 km-re lévő barátnőhöz mész aludni.

2015. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!