Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyennek gondoljátok az...

Ti milyennek gondoljátok az ilyen embert?

Figyelt kérdés

Vane egy "barátnőm" báris ő szereti hangoztatni,hogy azok vagyunk.De arról szólt az egész,hogy általában hallgattam a problémáit,lelki gondjait.Felszinesen ugyan megkérdezte,hogy vagyok mi, ujsag nálam, de nem volt mögötte őszinte érdeklődés,mert mindenből kifolyólag gyorsan áttért a saját dolgaira.

A születésnapomon általában nem köszöntött az idén még üzenetben sem.Más barátnőinek megadja a tiszteletet ezen a téren elmegy hozzájuk azokban a napokban.Vagy ir nekik.Nem is az ajándékról van szó, hanem a tiszetletről.Általában én mentem hozzá amikor találkoztunk neki egy évben még egyszer is nehezére esett eljönni hozzám, pedig alig 10percre vagyunk egymástól.Máshoz aki távolabb van érdekes módon eljut.



2017. szept. 5. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan amilyennek gondolod.
2017. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van más is akivel jóban vagy? mert ha nem lehet, hogy nem akarja hogy egyedül legyél.
2017. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy van.Én vagyok az aki hanyagolja őt,ő keresne,de csak arra vagyok neki jó,hogy jól kibeszélje magát,egy alaptiszteletet meg nem képes megadni.Megelégeltem a cinikus befelelgetéseit,ilyen kapcsolatra nincs szükségem.Azoknak az embereknek áldozok az időmből akik értékelnek is.Az iylenek helyett meg egy jó könyv vagy séta a természetben sooakl jobb társaság.
2017. szept. 8. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Talán én vagyok az aki sokat képzelt bele ebbe a kapcsolatba,mivel sok mindenről beszélt azt gondoltam jó barátok vagyunk.De amiben én tiszteletteljes voltam az irányába azt ő nem viszonozta,igy hiába hangoztatta a nagy barátságot mi csak szimpla ismerősök vagyunk.Legalább megtanulok valamit az emberi kapcsolatokról,megkülönböztetni a barátság, ismeretség fokozatait.A jó pap is holtig tanul :-) Nekem eleinte ő még szimpatikus is volt.De mostmár kavarog a gyomrom tőle.A mézesmázos mosolyától,képmutató alázatosságától,rejteni próbált alattomosságától.
2017. szept. 8. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz,amikor olyan emberekben kell csalódnunk,akikben megbiztunk.
2017. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!