Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok, fiúk milyennek gondolj...

Lányok, fiúk milyennek gondoljatok az mx5-öt? Ha meglatjatok, mennyire tartjatok jó autónak?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb kisfius, vagy tul csajos minek gondoljatok? Ne csak 1szavakba legyszi. Koszi.
2017. febr. 27. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy csajos, főleg a 2015-ös Mazda MX–5 (ND) modell. Az elég brutális külsőre.


A régebbi modellek szolidabbak, nem kimondottan agresszívek, ezért joggal merült fel benned a kérdés. Szerintem színtől függ. Ezek piros színben kicsit csajosabbak, de feketében vagy kékben inkább férfiasabb, főleg, ha van rajt 1-2 tuning elem.

2017. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nbfl 2000-2005
2017. febr. 27. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Az újabb modelleket elfogadnám, a régebbiek annyira nem fognak meg. Ha látok egyet, átlagos autónak gondolom. Inkább az RX8, azt jobban elviselném.
2017. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomcatters ***** válasza:
100%

Mx 5 az ilyen tavaszi /nyari elmenyautó,semmiképpen sem nőies ,inkabb UNIXES :)

Ebből a kategoriabol nekem a Honda s2000 a favorit :D

2017. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BiTOPro97 ***** válasza:

MX5 jó kis unisex autó, pirosban sem nőies, ha fekete a belseje. Itt van jó ellenpéldának a Honda S2000, na ami szélesítések nélkül tényleg csajos, még szürke színben is.


[link]

2017. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tomcatters ***** válasza:
100%
Ezt meg most hallottam eloszor, h az s2000 csajos :D Nem mondom,hogy a nok nem tudnak vezetni, mert amelyik tud tenyleg sok ferfinel jobban tud, de sok van , aki haat...... Na most az s2000 eleg rakoncatlan tud lenni, ha megindul hatsokereken a 250 LE ember legyen a talpan aki osszeszedi :D (osszelehet,de.... )
2017. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
A kinézetre írtam. De tesznek is rá gyakran spoiler-eket, pont a macsósítás miatt amit látom.
2017. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kocsit meg lehet csinálni nőiesre és férfiasra is. Akár egy Ferrari is lehet csajos, ha rózsaszín, teli van plüss állattal és hello kitty matricákkal. Ugyan így egy Smartot is fel lehet tuningolni úgy, hogy férfiasabb legyen.
2017. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!