Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni koreai/j...

Hol tudnék barátkozni koreai/japán korombeli fiúkkal? (16-17évesekkel) 15L

Figyelt kérdés
Decemberben leszek 16:)
2017. aug. 22. 21:56
 1/7 anonim válasza:
66%
Anime fan vagy? :D
2017. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meglepő de nem:D
2017. aug. 22. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Koreában/Japánban
2017. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Lepontoztátok szegény hármast. :( Tőlem kapsz azért egy zöldet, mert válasz volt a kérdésre. Másrészt ez egy igen elcsépelt kérdés. Nem adsz meg pontos várost. Ennyi erővel megfelel válasznak az, hogy Magyarország? SZÍVESEN!!!
2017. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát pl. egyetem környékén ismerkedhetsz ázsiaiakkal, bár azok nem hiszem, hogy te korodbeliek lennének. Esetleg ázsiai éttermekben, nálunk az egyetem mellett van egy ázsiai étterem és ott szokott lenni egy csomó ázsiai, fiatalabbak is járnak oda, nem csak egyetemisták elvileg, bár nem tudom, én még nem voltam ott, csak barátnőm mesélte :D Lehet, a ti városotokban is van ilyen hely.
2017. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretik a magadfajtát, aki származás alapján ítél. 3 koreai barátom van. Nagyon elegük van már. Leginkább a kpopperektől kapnak herótot, de a nekem ázsiai pasi kell típusú lányoktól is menekülnek.
2017. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, 6-ost miért pontozták le, he igaza van. A koreaiak nem idolok vagy kdramából kilépő romantikus szépfiúk, hanem ugyan úgy emberek.
2017. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!