Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi vegyek a barátom 38....

Mi vegyek a barátom 38. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Valami különlegeset szeretnék, az ár mindegy. A zeneiparban dolgozik, sok szabadideje nincs, jár edzeni, a családjával van. Valami zenével kapcsolatos dolgot esetleg? Rapper amúgy. Bármi ötletnek örülnék, egyik legjobb barátom.

Nagyon köszönöm.


2017. szept. 12. 15:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem valóban nincs mert én nő vagyok. Na jövő héten fussuk össze, szidod a Zsoltit de azért tudod hány éves és követed.
2017. szept. 14. 18:22
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagy? Akkor miért akarsz találkozni? Mással randizom.

Nem szidtam, nincs vele bajom, de az tény, hogy az átlag hallgatói nagyon fiatalok, leginkább 16 alattiak, ez a szövegminőségből fakadhat, ami meg normálisabb száma azt meg azért nem hallgatják, mert elüldözi a felnőtt hallgatókat az imidzsszámaival.

2017. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Először is annyit írtam, hogy 38 és rapper és ennyiből levágtad, hogy kiről van szó. 8 éveseknek rappel de azt is tudod hány éves meg mikor van a szülinapja.


Szerinted randiznék veled?


8 éveseknek rappel? És te hány éveseknek? Szerintem húzd meg magad, nem tűröm, hogy a számomra fontos emberelek beszóljanak névtelenül, személyesen meg kussolnál.

2017. szept. 15. 14:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Te akartál összefutni, én nem szeretnék randizni veled.


Róla tudtam, hogy nagyjából hány éves, és az egyik legismertebb, szóval hát megpróbáltam és úgy látszik bejött. Az hogy mikor van a szülinapja őszinté nem tudtam, de az internet tudja. Egyébként elfelejtetted a szülinapját? Ez nem szép egy számodra fontos embernél! Szeptember 11-én született a wikipédia szerint, gondolom igaz is, és te 12-én tetted fel a kérdést.


Én nem rappelek sehány éveseknek, de nem értem ez hogy jön ide.


Egyébként egy jobb minőségű szeszes italnak általában örülnek a férfiak, mondjuk ez elég tucat ajándék, de hát úgy is eléggé megkéstél...

2017. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Viszonylag intelligensen reagáltad le. Nem randizni hívtalak, hanem összefutni. Nem késtem le semmiről sem, előre megtervezett nyaralás és szerdán leszek leghamarabb Magyarországon. Annyira fogalmad sincs.
2017. szept. 15. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!