Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha nem szól...

Mit csináljak ha nem szól hozzám az egyik legjobb barátom és nem tudom miért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 13. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, hogy miket mondtál/tettél amivel ezt válthattad ki belőle
2017. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kondolkoztam, szólongattam és nem jött össze. Még mindíg nem szól hozzám.
2017. szept. 14. 06:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá mit vétettél.
2017. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálom, de nem válaszol, bár ma wgyszer véletlenül köszönt.
2017. szept. 14. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy már köszönni se???

Akkor baj van.

2017. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Az 5. Nap után, köszönöm a segítséget!
2017. szept. 15. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb barátodnak tartod és arra se méltat, hogy hozzád szóljon 5 napig, akkor az nem feltétlenül a legjobb barátod. Helyedben én megmondtam volna neki, hogy még egy gyilkost is megillet egy bírósági tárgyalás, ahol valamennyire azért általában eldönthető bűnössége és még így is csuknak le ártatlan embereket. Szóval ha valamiért büntet, akkor annak csak úgy van értelme, hogy meg is beszéli előtte annak okát veled. Úgyhogy vegye le a macskapózt 5 percre és magyarázza el, miért tuskó. Utána már akár el is korhadhat magányában a fene nagy igazával.

Ha valami harmadik fék sz.kavarása miatt történt, az gyorsan kiderül ilyenkor és van lehetőség tisztázni a dolgokat.

Ha meg valami semmiség miatt volt ilyen, akkor keress magadnak új barátot, ezt pedig tekintsd egy intő jelnek.


Amennyiben erre se hajlandó szóba állni veled, akkor szimplán mondd neki azt, hogy ennyi barátság után az ember, aki sunyin viselkedik és arra nem képes, hogy a baját megmondja, annak te sem akarsz barátja lenni többet, úgyhogy akár okkal van baja veled, akár ok nélkül, már nyugodtan okafogyottnak tekintheti a duzzogását...

2017. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hja, a lányok és az ő barátságuk...
2017. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy lány vagyok? :D A válaszokat köszönöm!
2017. szept. 21. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ki mondta, hogy lány vagyok?"

A kérdésed árulkodott a nemedről.

2017. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!