Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék vele tenni?

Mit tudnék vele tenni?

Figyelt kérdés
Idén Erasmus Buddy vagyok egy egyetemen, vagyis bejövő cserediákokat segítek. Az egyik mentoráltam feltöltött Facebookra egy képet, amelyen Hitlerként pózol. Ez az én értékrendembe nem fér bele. Mit tegyek? Mondjam vissza ezt a Buddy szerződést? Annyit kérek, hogy semmilyen fóbiások, antiszemiták NE írjanak választ!!! Előre is köszönöm!

2017. szept. 18. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se fóbiás, se antiszemita, de biztos, hogy azonosul is a nézeteivel, vagy csak viccből csinálta? Ha utóbbi, én röhögnék egyet rajta. :D

Én is szoktam a haverjaimmal kommunista/náci vicceket mondani.

2017. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én gondoskodnék róla, hogy ilyen ember ne vehessen részt az Erasmus-ban. Ne te mondd vissza!
2017. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én neki szólnék, hogy amíg nálunk tartózkodik az egyetemen, addig az ilyen jellegű képek nem férnek bele és vegye le.. Ennyi.
2017. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 buszter ***** válasza:

Erasmusban dolgozok 4 eve , Felesegem 13 eve. Van Egy egyesuletunk, fo tema az Erasmus ... azert irom hogy tudd hogy tudom mirol van szo ...


Beszelj az egyesulettel aki hez jott a cserediak. Az o felelosseguk. neked csak a lelkitasza a dolgod ... ill jelented pl az ilyeneket. A kuldo szervezettel majd az egyesulet beszel. a Koordinatorral kell beszelned. persze a cserediakkal is beszelhetszz ha olyan kapcsolatban vagytok ... megkerdezheted miert tette ... lehet csak viccnek szanta es azt sem tudja mit csinal. de a Koordinatorral mindenfelekepp beszelj. Es ha nem akarsz evvel a cserediakkal tovabb foglalkozni akkor ezt is a Koordinatornak kell jelezned :)


kerdezz, hatha tudok segiteni.

2017. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!