Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a hisztis pcsa?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy csoportfeladatot, amiben néhány képet, és mondatot kell kigyűjteni az adott témáról. A csoportban hatan vagyunk, öten lebetegedtek. Mondtam, hogy oké, akkor küldjék át a képeket, én kinyomtatom és beviszem a suliba (én is nagyon szarul vagyok, de nem maradhatok itthon). Erre kiakadtak, hogy mégis hogy csinálják meg betegen. Én egész nap suliban ülök, küldöm nekik az anyagot meg a leckét, tanulok, és akkor csináljak meg egyedül egy hat emberes melót. Ma megint kértem tőlük, mert holnapra már kéne, és megint én vagyok a hisztis, érzéketlen tuskó, mert nem értem meg, hogy ők betegek, és nincs két percük kikeresni egy képet, meg három mondatot fejenként... Ezt elmondtam nekik, aztán kiléptem a közös csoportból, amiben hatan vagyunk. Tényleg az én dolgom lenne még öt ember helyett dolgozni a saját dolgaim mellett?
2017. szept. 20. 16:17
 1/10 Firedoom ***** válasza:
63%
Jol tetted, en is igy reagaltam volna. Ha kell akkor kuld at a temat es este segitek mrgcsinalni.
2017. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán odamehetnél a tanárhoz, kiköhöghetnéd mi bajod és átkérhetnéd magad másik csoportba.
2017. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet átkérni, pont annyi téma van, ahány csoport, és miután összeálltunk, nem lehetett variálni :/
2017. szept. 20. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.


Sajnos én azt tapasztaltam mindig is, hogy ilyen 2 perces dolgoknál sem hagyni magunkat mert akkor legközelebb is betalálnak az emberek és simán kihasználnak ha hagyod.


Azt is hozzátettem volna, hogy aki Facebookozni tud, az dolgozni is. Megcsinálnám a saját részem, a többiek meg intézzék el a tanárral.

2017. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyes, köszi, de nem annyira bonyolult, egyedül is meg tudtam volna csinálni, ha időben rájönnek, hogy büdös nekik, mert nem olyan nagy meló, de azért legyenek már tisztában a csoportmunka fogalmával... :)
2017. szept. 20. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha betegek, betegek. A tanár se várhatja el, akkor te miért várhatnád el tőlük, hogy otthon ezzel foglalkozzanak most! Gyógyulás után kellene csak a tanárnak számonkérnie. Ne hülyéskedj h 6 fős csoportmunkát egyedül akarod prezentálni. Normális tanár eleve halasztja a számonkérést, ha a teljes osztály jelen tud majd lenni, nem csak a hiányzók. Ennyire nem kellene komolyan venni ezt a feladatot. Ne haragudj ha nincs net, stb, akkor h dobjátok össze, ha egyszer betegek? Senki se várhatja el tőlük, hogy most ezzel törődjenek. És neked se kell helyettük dolgozni. Ez így nem csapatmunka, nem ez a cél, nem ezért van ez a feladat. A tanárnak kell szólni h bocsi de kérünk új határidőt, mert betegség miatt nem tudunk közösen felkészülni a projektre, és ennyi.
2017. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem jegyre megy, csak ugye most vagyunk kilencedikesek, és mindig az új osztályok díszítik ki az egyik parafatáblát a megadott témában. Most épp népművészet a fő téma, és ezt szedte szét több részre az ofő, és minden csoport egy részt vállalt, amiből néhány képet és mondatot gyűjt, amit majd ki lehet rakni.
2017. szept. 20. 16:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez valójában egy egyszemélyes munka és a csapatépítes lenne a célja, de mivel a többiek nem kedvelnek téged annyira / te vagy a leggyengebb láncszem, ezért rád hárítják az összes felelősséget.


Mutasd meg nekik, hogy nem vagy a kutyájuk, különben szolga leszel a szemükben a suli végéig.. Bár lehet, hogy már most így tekintenek rád.

2017. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálnám egyedül, és aztán az osztály és a tanár előtt is úgy mutatnám be, hogy ezt bizony én egyedül csináltam, amíg a többiek otthon pihentek. Ennyi.
2017. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kilenc, én is így gondoltam, hogy azért mégse ezen múljon az osztály sikere, de most látom, hogy nincs is benne a fekete patron (töltettük, de valamit rosszul csináltak, mert szinte nem is volt benne, apa meg most vitte vissza), úgy meg nem lehet...
2017. szept. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!